Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Çeşitli Oyunlar » Uzun Adam v1.0

Uzun Adam v1.0

sponsorlu bağlantılar
Uzun Adam v1.0
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Uzun Adam v1.0 Açıklama

Her siyasetçinin oyunu ayrı ayrı hazırlanmış. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için Uzun Adam, Kemal Kılıçdaroğlu için Süper Kemal, Devlet Bahçeli için Devlet Baba, Mustafa Sarıgül içinde VIP Sarıgül, ismi verilmiş. Yani oyunu direk Google Play Store üzerinden indirmek isterseniz bu kelimelerle arama yaparak oyunları bulabilirsiniz. Yakında inşallah en çok indirilenler arasına girerse en çok indirilen ücretsiz oyunlar kategorisinde de bu oyunları görebilirsiniz. Bu isimler ekseriyette siyasetçilere son zamanlarda kullandıkları sözlerden yada kendilerine söylenen sözlerden dolayı koyulmuştur.

 

Bunun bir oyun olduğunu ve hiçbir ticari amaç gütmediğini bilmenizi ve isimlerin seçilirken hiçbir art niyetin olmadığını bilmenizi isteriz. Oyunun yapımcısı, sadece oyunun daha medyatik ve insanlar tarafından sevilip destek verilmesi için bu isimleri seçti. Özellikle son zamanlarda yaşanan paralel devlet, yolsuzluklar, yerel seçimlerden insanlar başka bir şey duyamaz oldu. Gündelik siyasi hayatın stresinden sıkılanlar bu oyunlarla stresini atmaya davet ediyoruz. Gerçi Flappy Bird oyunu insanı iki katı strese sokuyor ama yinede biraz tebessüm ederekten oynayabilirsiniz.

 

Hiçbir ticari amacı olmayan tamamiyle Türk bir gencimizin hazırladığı bu oyunlara siz değerli Mobil kullanıcılarının desteğini bekliyoruz. Özellikle partisini liderini desteklemek isteyenler oyun karakterine ait olanı indirip ona android oyun platformunda da destek vermiş olur. Böylece hangi lider daha çok indirilecek hangi lider en yüksek puan yapabilecek görelim.

sponsorlu bağlantılar

Uzun Adam v1.0 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
kado4156 22-01-2015 15:21:56
iyi değil