Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Throne Rush

Throne Rush

v4.11.2
sponsorlu bağlantılar
Throne Rush
Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush ekran görüntüleri Throne Rush tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Throne Rush Açıklama

Bir işçinin yaşadığı köyden, dünya imparatorluğuna giden destansı bir senaryoya sahip Throne Rush ile savaşların beyi, dünyanın egemeni siz olun.

 

Tahıl ambarı ve maden ocakları ile köyünüzü geliştirmeye başlayıp, daha sonra asker ocakları ile ordunuzu güçlendirerek ilk birliğinizi kuruyorsunuz. Köyünüze ve birliğinize karşı gelecek olası saldırılara karşı daha güçlü olmak için surlarla köyünüzü çevirmeli ve savunma kulelerini stratejik olarak konumlandırmalısınız.

 

Oyunda yer alan klan sistemine seviye atladıkça katılmaya hak kazanıyorsunuz. Klanlarda yer alan diğer oyuncularla birlikte hareket ederek savaşlara katılabileceğiniz gibi, size yapılan bir saldırıya karşı yardım da isteyebilirsiniz. Katıldığınız savaşlarda düşmanın zenginliklerini yağmalayıp kendi zenginliğinizi arttırmanız şart. Birliğinizin zenginliği arttıkça tüm ocak ve kaynaklarınızı seviye seviye geliştirebilir ve imparatorluğa giden stratejik yolu açabilirsiniz.

 

Android 4.0.3 üzeri işletim sistmeine sahip akıllı telefon ve tabletlerde çalışan Throne Rush APK dosyasını indirin ve destansı öyküde yerinizi alın.

Güncelleme Notları

- Throne Rush karnavalı etklinliği başladı. Karnavala özel her gün yeni bir hediye sizi bekliyor,
- Soytarıların ve büyücülerin de yer aldığı birçok yeni savaşçı,
- İhtişam Turnuvası'nda yüksek skor alanlar için yeni dekor seçenekleri.
sponsorlu bağlantılar

Throne Rush Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: