Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Zombie Anarchy: Survival Game

Zombie Anarchy: Survival Game

v1.2.0f
sponsorlu bağlantılar
Zombie Anarchy: Survival Game
Zombie Anarchy: Survival Game ekran görüntüleri Zombie Anarchy: Survival Game ekran görüntüleri Zombie Anarchy: Survival Game ekran görüntüleri Zombie Anarchy: Survival Game ekran görüntüleri Zombie Anarchy: Survival Game ekran görüntüleri Zombie Anarchy: Survival Game tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Zombie Anarchy: Survival Game Açıklama

Oyuncular tarafından sevilen zombi mücadelesine Gameloft da katıldı. Zombie Anarchy: War & Survival oyunuyla piyasaya el atan Gameloft, diğer oyun türlerinden farklı bir mücadele tarzı içeriyor.

 

Kıyameti getirmeye çalışan ve artık dünyada sayılı gerçek insan bırakan zombiler dünyanın çeşitli yerlerinde üs kurarak buradan yayılıyor. Oyunun ilk başlangıcında bu üslerden bir tanesini ele geçirerek başlıyorsunuz ve artık bu üs sizin zombilere karşı vereceğiniz savaşta merkeziniz oluyor. Zombilerden sağ kalan Gizemli Kane ve okçu Rosie gibi özel yeteneklere sahip insanları bularak aşama kaydettiğiniz oyunda, bulduğunuz karakterleri kendi üssünüzde eğiterek birlikte mücadele etmeye başlıyorsunuz.

 

PvP oyun olarak geliştirilen Zombie Anarchy'de dünyanın her yerinden oyuncularla savaşmak için kendi ordunuzu kurabiliyorsunuz. Gerçek zamanlı olarak rakiplerinizle gireceğiniz mücadelede rakiplerinizi yendiğinizde onların üssündeki silah, nadir ürünler, savunma sistemleri gibi oyunda gelişmek için gerekli olan tüm malzemeleri yağmalayabiliyorsunuz.

 

Zombilere karşı başlatacağınız mücadelede üssünüz hayati bir öneme sahip. Bu yüzden üssünüzdeki binları, bulduğunuz özel yetenekli savaşçıları geliştirmek bu savaşta sizi bir adım önde tutatacaktır.

 

Android 4.0 ve üzeri sürümlerde çalışan Zombie Anarchy: Survival Game APK dosyasını indirerek mücadeleye başlayın. İyi oyunlar!

Güncelleme Notları

Zombie Anarchy: Survival Game v1.2.0f sürümündeki yenilikler:

 

+ Yeni özellikler:

- 'tedavi bul': Zombilerin yaraladığı müttefiklerinizi iyileştirir, zombilere zarar verir.

- Soyguncu mayını: temas anında patlayan mayın,

- Görünür kalkan sayaçları: Sizi koruyan kalkanın gücünü gösteren simge.

+ Yeni mekanlar ve bölgeler eklenmiş.

Artıları

Üs şeklinde geliştirilen mücadele merkezi,

Özel yetenekli savaşçı eğitimi,

Başarılı PvP tarzı.

Eksileri

Grafikler çok daha iyi olabilirdi.

sponsorlu bağlantılar

Zombie Anarchy: Survival Game Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 16-12-2016 20:46:34 Zombie Anarchy: War & Survival v1.0.10a İçin
Hilelimi