Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D FPS Misyonu

Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D FPS Misyonu

v6.8

Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D, ordunuzla birlikte katıldığınız savaşlarda keskin nişancı olarak yer aldığınız sürükleyici bir oyun.

 

Oyun hikayesi, düşmanla çarpışan ordudaki komandoların özel görevler üslendiği operasyonlar üzerine kurulu. Sizin de keskin nişancı görevi üstlendiğiniz bu komando timiyle beraber düşmanı yok etmek ve görevleri başarıyla tamamlamak için savaştaki yeriniz hazır. Hem düşmanı durdurmak hem de timdeki asker arkadaşlarınızı korumak için keskin nişancılar kritik bir önem taşıyor. Bu nedenle belirlediğiniz hedefleri en doğru zamanda yok etmeniz gerekiyor.

 

FPS tarzında, yani oyuncu gözünden yerine getireceğiniz keskin nişancılık görevleri için kullanabileceğiniz farklı Sniper silahları var. Başarılı olduğunuz görevlerden kazanacağınız para puanlarla menziline ve tahrip gücüne göre daha iyi olan yeni Sniper silahlarını satın alabilirsiniz. Oyundaki bölümler ilerledikçe daha üst silahlara ihtiyacınız oluyor; özellikle dağlık alanlarda doğru silahı seçmeniz önemli.

 

Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D FPS Misyonu'nda çöl, dağlık, karanlık orman ve karlı arazi olmak üzere 4 farklı savaş sahası var. Geniş detaylarla modellenmiş bu savaş alanları 3D (3 boyutlu) yüksek kaliteli grafiklerle birleşince savaş heyecanını oldukça iyi yansıtıyor. Ücretsiz olarak geliştirilen Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D FPS Misyonu ekran görüntüleri Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D FPS Misyonu ekran görüntüleri Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D FPS Misyonu ekran görüntüleri Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D FPS Misyonu ekran görüntüleri Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D FPS Misyonu ekran görüntüleri

Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D FPS Misyonu bilgileri

Güncel versiyonv6.8

GeliştiriciSKIPPY APPS PTY LTD

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi05.01.2018 - 13:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme482

Dosya boyutu 56.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8090

Dağ Keskin Nişancı Çekimi: 3D FPS Misyonu Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder