FortCraft

FortCraft

v0.10.104

 

FortCraft ile aksiyon dolu savaşlara katılın. 18 milyon metrekarelik devasa harita ve gerçekçi savaş karakterleri sizi bekliyor.

 

TPS tabanlı geliştirilen oyun Rules of Survival ve PUBG benzeri bir hayatta kalma oyunu. Bu oyunlar arasındaki temel fark ise FortCraft'ın üçüncü oyuncu gözünden oynanması (TPS) ve karakterlerin gerçek üstü silah ve güçleri kazanabilmesi. Oyun içerisinde oldukça geniş tasarlanmış 13 harita bulunuyor. Bu haritalara katıldığınızda gerçek oyunculara karşı savaşıyor ve en son hayatta kalan oyuncu olduğunuzda kazanmış oluyorsunuz.

 

FortCraft'ın temel özelliği geniş savaş haritasında kendi yapılarınızı inşa edebiliyor olmanız. Yani, karşınıza yüksek bir dağ çıktığında merdiven; nehir geçitlerinde köprü inşa etmek gibi işlemler yapabiliyorsunuz. Bir yerde oyuncunun yaratıcılığı oyunu kazanmasını sağlıyor demek mümkün. İnşa işlemleri için ihtiyacınız olan malzemelerin bir kısmını doğadan temin ederken, çekiç ve kazma gibi aletleri de oyundan kazanacağınız para puan ile satın alabiliyorsunuz.

 

Bilgisayardaki Fortnite: Battle Royale oyununun mobil versiyonu olarak çıkan FortCraft Android için ücretsiz olarak sunuluyor. Sürükleyici grafikleri ve mükemmel çevre tasarımına sahip olan FortCraft APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

FortCraft ekran görüntüleri FortCraft ekran görüntüleri FortCraft ekran görüntüleri FortCraft ekran görüntüleri FortCraft ekran görüntüleri
Sevdik

Sürükleyici savaş kurgusu,

Mükemmel grafik kalitesi,

Devasa savaş haritası,

Başarılı karakter tasarımları,

Oyuncunun yaratıcılığına odaklı.

Sevmedik

Oyun boyutu çok yüksek.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.10.104

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 gün önce

Eklenme tarihi13.03.2018 - 17:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme406

Dosya boyutu 436 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8399

FortCraft Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 gün önce FortCraft v0.10.104 için
Türklere de yapin