Iron Blade: Monster Hunter RPG ikon

Iron Blade: Monster Hunter RPG

v1.8.0k

Orta Çağ Avrupa'sının kahramanı Iron Blade: Monster Hunter RPG oyununda belli oluyor.

 

Bitmek bilmeyen savaşlarla sürükleyici bir oyun hikayesine çıkacağınız Iron Blade'de şeytani bir canavar ordusuna karşı mücadele ediyor, topraklarınızı kurtarmaya çalışıyorsunuz. Büyülü Orta Çağ Avrupa'sı döneminde geçen oyun Lordların ihaneti ve entrikalarıyla işinizi zorlaştıracak birçok engelle karşılacaşacaksınız, ancak karakterinizin gücü hepsini yenmeye yeter. RPG sistemiyle geliştireceğiniz karakterinizin özel yetenekleri ve büyülü kılıcı oyundaki en büyük yardımcınız olacak.

 

Gameloft ekibinin geliştirdiği oyunda gerçekçi bir Avrupa haritası oyunculara savaş alanı olarak sunulmuş. Notre Dame'dan Transilvanya'nın yer altı zindanlarına kadar birçok coğrafi bölge tam olarak oyuna yansıtılmış. Canavar ordularından temizlediğiniz bölgelerde kendi kalenizi inşa edip savaşçılar yetiştirerek buraları koruma altına almanız şart. Düşmanın her zaman yeniden gelme ihtimali olduğunu unutmayın.

 

Oyunun sürükleyiciliği sadece hikayesiyle sınırlı değil. Konsol kalitesinde geliştirilen grafik modellemesi, muazzam efektlerle birleştiğinde kendinizi savaşın ortasındaymış gibi hissetmenizi sağlıyor. RPG tarzının en iyi örneklerinden birisi olan Iron Blade: Monster Hunter RPG oyununa ait APK dosyasını ücretsiz indirerek savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Iron Blade: Monster Hunter RPG ekran görüntüleri Iron Blade: Monster Hunter RPG ekran görüntüleri Iron Blade: Monster Hunter RPG ekran görüntüleri Iron Blade: Monster Hunter RPG ekran görüntüleri Iron Blade: Monster Hunter RPG ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PvE tabanlı yeni Bacılar Arenası eklenmiş,

Sonsuz Sınav ve Ejder Avcısı isimli iki yeni zırh eklenmiş,

Dükkan ve ipucu sayfaları yeniden tasarlanmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.0k

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi21.01.2018 - 12:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme420

Dosya boyutu 84.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8159

Güvenlik seçicileri
Iron Blade: Monster Hunter RPG eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Iron Blade: Monster Hunter RPG versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder