LAST DAY ALIVE

LAST DAY ALIVE

v0.6.1

PvP tabanlı LAST DAY ALIVE'de şehri istila eden zombilere karşı hayatta kalmak için aksiyon dolu bir mücadele sizleri bekliyor.

 

Gerçek oyunculardan oluşan bir PvP arenası içeren oyunda hem zombilere hem de diğer oyunculara karşı mücadele ediyor; karşınıza çıkan herkesi yok etmeye çalışıyorsunuz. Mücadeleye başlamadan önce düşman oyuncuların ve zombilerin saldırısına karşı kendi kampınızı inşa etmeniz ve güvenli bölgenizi oluşturmanız gerekiyor. Oluşturacağınız bu bölge mücadelenizin merkez üssü olacağı için, güvenliğini de yüksek düzeyde tutmanız şart.

 

Oyunda tüfek, el bombaları, otomatik silah, sniper ve yüksek tahrip gücüne sahip roketler başta olmak üzere oldukça geniş bir cephanelik sunuluyor. Zombi avında göstereceğiniz başarıya göre kazanacağınız altın puanlarını silahınızı yenilemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca savaş alanındaki sandıklardan da sürpriz silahlar çıktığını söyleyelim.

 

LAST DAY ALIVE'de kullanılan grafik kalitesi gayet yüksek ve oyunun sezgisel kontrolleri sayesinde karakterinizi kolayca yönetebiliyorsunuz. Zombilere ve düşman oyunculara karşı hayatta kalma mücadelesine başlamak için APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

LAST DAY ALIVE ekran görüntüleri LAST DAY ALIVE ekran görüntüleri LAST DAY ALIVE ekran görüntüleri LAST DAY ALIVE ekran görüntüleri

LAST DAY ALIVE bilgileri

Güncel versiyonv0.6.1

GeliştiriciMy.com B.V.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi31.01.2018 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme207

Dosya boyutu 39.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8193

Güvenlik seçicileri

LAST DAY ALIVE Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder