PUBG Mobil - PlayerUnknown’s Battlegrounds

PUBG Mobil - PlayerUnknown’s Battlegrounds

v0.3.2

En iyi hayatta kalma oyunlarından birisi olan PUBG Mobile - PlayerUnknown’s Battlegrounds Android için resmi olarak sunuldu. PUBG APK dosyasını indirerek bu sürükleyici oyunu oynayabilirsiniz.

 

Hayatta kalma oyun tarzının yaratıcısı olan PUBG bilgisayar versiyonuyla milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştı. Android versiyonu Tencent Games tarafından resmi lisanslı olarak geliştirilen PUBG Mobile, İngilize dil desteği ile yayınlandı. Oyunu bilmeyenler için biraz anlatalım: Başlangıçta oyuncu karakterinizi ve cinsiyetinizi seçtikten sonra oynamaya hazır oluyorsunuz.

 

Her bölüm başında en fazla 100 oyuncu silahları olmadan uçakla ıssız bir adaya paraşütle bırakılıyor ve savaş başlamış oluyor. Oyuncuların adaya indikten sonra yapmaları gereken ilk şey çevreye gizlenmiş olan silahları bulmak. Savaş sırasında her oyuncu düşmanınız olduğu için sürekli gizlenmek ve çevreyi korumak zorundasınız. Bununla birlikte, araba ve boş bir binayı ele geçirmek oyunun ilerleyen aşamalarında size avantaj sağlıyor. Oyun haritasının oldukça geniş bir alanı içermesi, arabayla hem silah aramayı hem de adayı keşfetmenizi kolaylaştırıyor. En nihayetinde adaya bırakılan yüz oyuncu içerisinde hayatta kalmayı başaran tek kişi oyunu kazanmış oluyor. 

 

PUBG oynamaya yeni başlayanlar için bir ipucu verelim. Oyunda silahlar genelde bina içerisine veya çevresine koyuluyor. Bu nedenle uçaktan atlarken binalara, hatta binaların üstüne atlamaya çalışmak silahları daha erken bulmanızı sağlayabilir. Bulacağınız silahların gücü farklı olabilir; her bölümde silahlar farklı bir konuma yerleştirildiği için her defasında aynı silahları bulamıyorsunuz zaten.

 

PUBG Nasıl kurulur?

Android için geliştirilen PUBG'yi oynamak için Facebook üzerinden oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Misafir olarak da giriş yapma seçeneği var ama birkaç el oynadıktan sonra sizden yine giriş yapmanız isteniyor. PUBG APK dosyasını indirdikten sonra oyunu doğrudan kurup oyuna girebilirsiniz. 

 

NOT: Android PUBG Mobil oyunu yüksek kaliteli grafikleri ve ağır datası nedeniyle yüksek bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyuyor. Android için resmi geliştirici olan Tencent Games akıcı bir oyun deneyimi için 2 GB RAM ve Android 5.1.1 üzerine sahip Android telefon öneriyor.

PUBG Mobil - PlayerUnknown’s Battlegrounds ekran görüntüleri PUBG Mobil - PlayerUnknown’s Battlegrounds ekran görüntüleri PUBG Mobil - PlayerUnknown’s Battlegrounds ekran görüntüleri PUBG Mobil - PlayerUnknown’s Battlegrounds ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Resmi lisanslı PUBG Mobile, İngilizce dil desteği ile birlikte Google Play üzerinde yayınlandı.

Sevdik

Muhteşem oyun tarzı,

Başarılı oyun kurgusu,

Sürükleyici grafikler,

Detaylı ada haritası.

Sevmedik

Yüksek sistem gereksinimi.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.3.2

GeliştiriciTencent Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 gün önce

Eklenme tarihi15.03.2018 - 11:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2210

Dosya boyutu 697 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8333

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

PUBG Mobil - PlayerUnknown’s Battlegrounds Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 saat önce PUBG Mobil - PlayerUnknown’s Battlegrounds v0.3.2 için
dosya acilamiyor diyor yardimm
hsnDnz11 saat önce PUBG Mobil - PlayerUnknown’s Battlegrounds v0.3.2 için
Android sürümünüzün uyumlu olup olmadığını kontrol edin lütfen. Oyunu bugün kurduk, sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
Hileci6663 gün önce PUBG Mobil - PlayerUnknown’s Battlegrounds v0.3.2 için
Guzele benziyor