Google File Go: Telefonunuzda yer açın

Google File Go: Telefonunuzda yer açın

v1.0.177260766

Google'ın geliştirdiği File Go akıllı telefon ve tabletlerinizin hafızasını yönetmenizi sağlayan başarılı bir uygulama.

 

File Go'nun temel özelliği cihazınızdaki dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlamak. Bu amaçla uygulamayı her açtığınızda daha verimli hafıza yönetimi için size bazı bilgi kartları sunuyor. Bu bilgi kartları genellikle büyük boyutlu uygulamalar, kullanmadığınız için gereksiz bulunan uygulamalar, yinelenen dosyalar ve uygulama önbelleği gibi bilgiler içeriyor. Kartların üzerine tıkladığınızda ise daha detaylı verilere ulaşıyor ve temizlemek istediklerinizi temizliyorsunuz. Google Play'da "Google'dan File Go: Telefonunuzda yer açın" ismiyle yayımlanan uygulama gerçekten de isminin hakkını veriyor. Diğer Android dosya yöneticisi uygulamalarının aksine File Go tüm yönetimi bilgi kartları aracılığıyla yaptığı için işlemler oldukça sade ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. 

 

File Go'nun öne çıkan bir diğer özelliği ise internet olmadan dosya paylaşabilmesi. Çevrimdışı dosya paylaşımı diyebileceğimiz bu özellik sayesinde File Go'nun yüklü olduğu cihazlar arasında saniyede 125 MB hıza varan dosya transferi yapabiliyorsunuz. Bluetooth altında Hotspot açılarak gerçekleşen dosya transferi hızı testlerimizde gerçekten başarılıydı. Ayrıca dosya transferinin WPA2 yöntemiyle şifrelenmesi sayesinde dosyalarınız trojan ve malware gibi zararlı yazılımlara karşı daha çok güvende oluyor. Arkadaşlarınızla sık dosya transferi yapıyorsanız File Go sizin için çok iyi bir alternatif olacaktır.

 

Google'ın ücretsiz olarak kullanıcılara sunduğu File Go'ya ait APK dosyasını indirerek cihazınızın hafızasını temizlemeye hemen başlayabilirsiniz. 

Google File Go: Telefonunuzda yer açın ekran görüntüleri Google File Go: Telefonunuzda yer açın ekran görüntüleri Google File Go: Telefonunuzda yer açın ekran görüntüleri Google File Go: Telefonunuzda yer açın ekran görüntüleri Google File Go: Telefonunuzda yer açın ekran görüntüleri
Sevdik

Hızlı ve sade arayüz,

Başarılı bilgi kartları,

Detaylı istatistik bilgileri sunuyor.

Sevmedik

İşinize yarayan dosyaları bazen gereksiz gibi gösterebiliyor. Muhtemelen gelecek güncellemelerde bu sorun çözülecektir.

Google File Go: Telefonunuzda yer açın ipuçları

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.177260766

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

GeliştiriciGoogle LLC

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme81

Eklenme tarihi2 ay önce

Dosya boyutu 5.85 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8004

Google File Go: Telefonunuzda yer açın Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder