Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Fotoğraf ve Video Programları » YouTube İçerik Stüdyosu

YouTube İçerik Stüdyosu

v17.28.301
reklamlar
YouTube İçerik Stüdyosu
YouTube İçerik Stüdyosu ekran görüntüleri YouTube İçerik Stüdyosu ekran görüntüleri YouTube İçerik Stüdyosu ekran görüntüleri YouTube İçerik Stüdyosu ekran görüntüleri YouTube İçerik Stüdyosu ekran görüntüleri YouTube İçerik Stüdyosu tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

YouTube İçerik Stüdyosu Açıklama

Google'ın video servisi YouTube'da yer alan tüm videolarınızı YouTube İçerik Stüdyosu ile düzenleyebilir ve yeni video yükleyebilirsiniz.

 

YouTube'un standart video izleme uygulaması kanalları yönemeye izin veriyor ancak, video yükleme ve düzenlemeye izin vermiyor. YouTube İçerik Stüdyosu bu açığı kapatan ve mobil cihazlarından YouTube kanallarını yönetmek isteyen kullanıcılar için olmazsa olmaz bir uygulama. Uygulama masaüstünde izin verilen birçok şeyi yapmanızı sağlıyor: yorum kontrolü, detaylı istatistikler, video düzenlemeleri, videolar için küçük resimler oluşturma, video tag'lerini düzenleme ve para kazanma ayarları gibi birçok özellik açık durumda.

 

Sizin de bir YouTube kanalınız var ve mobil cihazınızla kanalınızı sürekli takip etmek istiyorsanız YouTube İçerik Stüdyosu'nu mutlaka kullanmalısınız.

reklamlar

YouTube İçerik Stüdyosu Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 2 ay önce YouTube İçerik Stüdyosu v17.28.301 İçin
Kapak fotosu yapmaya yarıyor