YouTube İçerik Stüdyosu ikon

YouTube İçerik Stüdyosu

v17.28.301

Google'ın video servisi YouTube'da yer alan tüm videolarınızı YouTube İçerik Stüdyosu ile düzenleyebilir ve yeni video yükleyebilirsiniz.

 

YouTube'un standart video izleme uygulaması kanalları yönemeye izin veriyor ancak, video yükleme ve düzenlemeye izin vermiyor. YouTube İçerik Stüdyosu bu açığı kapatan ve mobil cihazlarından YouTube kanallarını yönetmek isteyen kullanıcılar için olmazsa olmaz bir uygulama. Uygulama masaüstünde izin verilen birçok şeyi yapmanızı sağlıyor: yorum kontrolü, detaylı istatistikler, video düzenlemeleri, videolar için küçük resimler oluşturma, video tag'lerini düzenleme ve para kazanma ayarları gibi birçok özellik açık durumda.

 

Sizin de bir YouTube kanalınız var ve mobil cihazınızla kanalınızı sürekli takip etmek istiyorsanız YouTube İçerik Stüdyosu'nu mutlaka kullanmalısınız.

YouTube İçerik Stüdyosu ekran görüntüleri YouTube İçerik Stüdyosu ekran görüntüleri YouTube İçerik Stüdyosu ekran görüntüleri YouTube İçerik Stüdyosu ekran görüntüleri YouTube İçerik Stüdyosu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv17.28.301

GeliştiriciGoogle LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi12.09.2017 - 13:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme332

Dosya boyutu 10.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7791

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi1 yıl önce YouTube İçerik Stüdyosu v17.28.301 için
Kapak fotosu yapmaya yarıyor