Anasayfa » Cep Telefonu Temaları » Android Temaları » Android Grafik - Tasarım Temaları » GO Başlatıcı

GO Başlatıcı

v2.26
sponsorlu bağlantılar
GO Başlatıcı
GO Başlatıcı ekran görüntüleri GO Başlatıcı ekran görüntüleri GO Başlatıcı ekran görüntüleri GO Başlatıcı ekran görüntüleri GO Başlatıcı ekran görüntüleri GO Başlatıcı tanıtım resmi
bu temayı sosyal ağlarda paylaşın

GO Başlatıcı Açıklama

Android'in varsayılan temasından/arayüzünden sıkılan kullanıcılar için geliştirilen GO Başlatıcı telefonunuzun temasını baştan sona kadar yenilemenizi ve düzenlemenizi sağlıyor.

 

İçerisinde barındırdığı tema mağazasında yüzlerce çeşit arayüzü kullanıcılarla buluşturan GO Başlatıcı (launcher), widget ve hareket ile kontrol edilebilen minik araçlar aracılığıyla telefonunuzun arayüzünü daha kullanılabilir hale getiriyor. Uygulamada yer alan yüksek çözünürlükteki duvar kağıtları telefonunuzun ekranını süslemek için kullanılmaya hazır. Ayrıca 16 geçiş efekti ile telefonunuzda gezinirken daha canlı ve eğlenceli geçişler yapabilirsiniz.

 

Yaklaşık beşyüz milyon kullanıcı tarafından kullanılan GO Launcher'ın bu kadar popüler olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi de diğer kişiselleştirme uygulamalarından farklı olarak güvenlik seçeneklerine sahip olması. Uygulama gizleme ve kilitleme özelliği ile hem güvenliği hem de kişiselleştirmeyi bir arada sunan bu başarılı uygulamanın APK dosyasını hemen indirerek Android cihazınızın arayüzünü istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Uygulamanın bellek tüketimi iyileştirilmiş,

Çevrimiçi ve çevrimdışı arama seçeneği eklenmiş,

Servis sekmesi eklenmiş

Ana ekran için duvar kağıdı filtresi eklenmiş,

Hata iyileştirmeleri yapılmış.

Artıları

Hızlı ve kolay özelleştirme işlemleri,

Düşük bellek tüketimi,

Duvar kağıdı filtresi.

sponsorlu bağlantılar

GO Başlatıcı Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: