Candy Crush Jelly Saga

Candy Crush Jelly Saga

v1.58.9

Candy Crush Jelly Saga eğlenceli oyun hikayesi ve şekerli eşleştirme öğeleriyle ilgi çeken başarılı bir eşleştirme oyunu.

 

King'in Candy Crush serisinin en beğenilen oyunu olan Jelly Saga'da, jölelerin kralıçesi Jelly Queen'e karşı oynuyor, farklı seviyelerde patrona karşı eşleştirmeler yaparak kazanmaya çalışıyorsunuz. Queen'e karşı eşleştireceğiniz her şeker bulmacası karşısında jöle kazanacak ve puanınızı yükselteceksiniz. En çok jöle kazanan oyunu da kazanmış oluyor. Oyunda eşleştirmeleri yaparken sürpriz güçlendiriciler karşınıza geliyor. Bunları toplayarak zorlandığınız bölümlerde kullanabilirsiniz.

 

Candy Crush'ın şekerli eşleştirme öğeleri Candy Crush Jelly Saga'da da bol bol kullanılmış. 700'den fazla bölüm ve Jelly Queen patron savaşları modu ile eğlenceli bir oyun sunan Candy Crush Jelly Saga APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Candy Crush Jelly Saga ekran görüntüleri Candy Crush Jelly Saga ekran görüntüleri Candy Crush Jelly Saga ekran görüntüleri Candy Crush Jelly Saga ekran görüntüleri Candy Crush Jelly Saga ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.58.9

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.4 ve üzeri

GeliştiriciKing

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3150

Eklenme tarihi2 ay önce

Dosya boyutu 67.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8190

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Candy Crush Jelly Saga Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder