Vlogger Go Viral - Clicker ikon

Vlogger Go Viral - Clicker

v2.4.1

Sosyal medyanın yeni akımı Vlogger üzerine geliştirilen Vlogger Go Viral - Clicker'la en popüler Vlogger olmak için eğlenceli videolar hazırlıyor, hayran kitlenizi genişletmeye çalışıyorsunuz.

 

Hayal gücünüzden ilham alarak çekeceğiniz videolar oyun içerisinde sizi yukarılara çekebilir. İhtiyacınız olan tek şey eğlenceli bir video konusu ve kamera. Oyun, video çekimi yapabilmeniz için gerekli olan ekipmanı ve stüdyoyu size veriyor, video konusunu bulmaksa sizin işiniz. Çekeceğiniz her video Vlogger Go Viral Clicker'ı oynayan tüm oyuncuların beğenisine sunuluyor. Oyunculardan ne kadar çok puan alırsanız, o kadar başarılı sayılıyorsunuz.

 

Vlogger Go Viral Clicker'da popüler olmak için trend konuları takip etmek işinize yarayabilir. Hangi konuların trend olduğunu ise videolarınıza yapılan yorumlardan tespit etmeniz gerekiyor. Müzik, film, hayvanlar, doğa, bilim ve eğlence gibi hemen her konuda video çekmek serbest. Önemli olan oyuncuların videonuzu beğenmesi ve kanalınızın büyümesi. Kanalınız büyüdükçe kazanacağınız elmas ve para puanları video stüdyonuzu ve ekipmanlarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Böylece yeni videolarınız daha kaliteli bir alt yapıya sahip olmuş oluyor.

 

Vlogger Go Viral ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor ancak sabırsız oyuncular için oyun içi satın alma seçenekleri var. Bunlar tabii ki isteğe bağlı ve bizce gerek yok. Oyunda hazırlayacağınız videolar zaten para kazanmanızı sağlıyor. Eğlenceli kurgusuyla sizi dünyaın en popüler Vlogger'ı yapacak Vlogger Go Viral - Clicker oyununa ait APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Vlogger Go Viral - Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral - Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral - Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral - Clicker ekran görüntüleri Vlogger Go Viral - Clicker ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.1

GeliştiriciTapps Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi30.01.2018 - 21:35

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme155

Dosya boyutu 64.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8191

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder