Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Angry Birds Go! v1.0.1

Angry Birds Go! v1.0.1

sponsorlu bağlantılar
Angry Birds Go! v1.0.1
Angry Birds Go! v1.0.1 ekran görüntüleri Angry Birds Go! v1.0.1 ekran görüntüleri Angry Birds Go! v1.0.1 ekran görüntüleri Angry Birds Go! v1.0.1 ekran görüntüleri Angry Birds Go! v1.0.1 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Angry Birds Go! v1.0.1 Açıklama

Angry birds go oyunu android 2.3 ve üst versiyonlara sahip cihazlarda çalışmaktadır. Oyun dosya boyutu büyük oluğu için upload sitesinde yüklendi. İndireceğiniz zip arşiv dosyası içerisinde oyunun APK ve Data dosyaları bulunuyor. APK dosyasını cihazınıza, Data dosyasını ise cihazınız/Android/OBB dizinine atın ve kurulumu başlatın. OBB dosyasını sdcard'ınıza da atabilirsiniz. İyi eğlenceler!   

 

Oyun yapımcısının Google Play'deki resmi açıklaması:  

 

Piggy Island›daki yokuş aşağı yarışa hoş geldiniz! O vurdumduymaz kuşları ve domuzları yolunuz üzerinde yıldırım hızıyla fırlattığınızda, sayısız dönüş yaptıklarında, taklalar attıklarında ve tüm bunlar bitirme çizgisine doğru heyecan verici bir yarışa dönüştüğünde hissedeceğiniz adrenalini düşünün! Ancak dikkatli olun! Tehlikeli yollara dikkat edin, sinsi rakipleriniz pistte sizi takip edecek ve yarışın liderini arkada bırakmak için özel güçlerini kullanacaklardır. Artı yolculuğunuzu bir üst seviyeye çıkartarak sabun kutusu arabasından süper arabaya geçebilirsiniz! Tamam...Hazır…Angry Birds Go! İLK 3D ANGRY BIRDS DÜNYASI! Kuşları ve domuzları her açıdan görün ve Piggy Island›ın bu zengin ve renkli 3D dünyasının canlandığına tanık olun! KUŞLAR VEYA DOMUZLAR OLARAK YARIŞIN! Direksiyona geçin ve Red, Chuck, Terence, Stella, King Pig, Moustache Pig ve birçok diğer favoriniz olarak yarışın! PİSTLERİN EFENDİSİ OLUN! Çok sayıda yarış pisti, akrobasi yolları, hava pistleri ve pist dışı yarışlar – bunları her biri önünüze büyük ve beklenmedik zorluklar çıkartacak! MUHTEŞEM ÖZEL GÜÇLER! Rakiplerinizi yoldan atın ve her bir karaktere özel benzersiz güçler sayesinde kazanan konumunu ele geçirin! ÇOK SAYIDA OYUN MODU! Becerilerinizi çok eğlenceli ve şaşırtıcı oyun modlarıyla deneyin: Race, Time Boom, Fruit Splat, Champion Chase ve Mega Match! YOLCULUĞUNUZU BİR ÜST SEVİYEYE ÇIKARTIN! Ev yapımı bir sabun kutusu arabadan süper bir uçan arabaya geçin, tonlarca kart ve bir üst seviyeye geçmenin muhteşem yolları – kazanmak ve satın alınmak üzere sizi bekliyor! ÇOK DAHA FAZLASI SİZİ BEKLİYOR! Yarış daha yeni başladı – karşınıza daha birçok eğlenceli şey çıkacak! TELEPODS! Oynamanın çığır açan yepyeni bir yolu! Angry Birds Go›nuzu yerleştirerek en sevdiğiniz karakterleri yarışa ışınlayın! TELEPODS* figürleri cihazınızın kamerasında!

sponsorlu bağlantılar

Angry Birds Go! v1.0.1 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 04-02-2016 20:50:14

Süper minecraft 5 yıldızsa bu da 5 yıldız hak eder