Micro Craft 2: Survival Free

Micro Craft 2: Survival Free

v0.0.5.1

Micro Craft 2: Survival Free yaratıcılık ve maceranın bir arada olduğu başarılı bir oyun.

 

Minecraft gibi bir oyun yapısına sahip olan Micro Craft 2'de geniş bir sanal dünyayı keşfe çıkıyor, doğada yaratıcılığınızı kullanarak kendi yaşam alanını inşa ediyorsunuz. Oyun yaratıcılık üzerine geliştirilse de sanal dünya üzerinde çıkacağınız keşifte hazır köyleri bulmak da mümkün. Bulacağınız köylere kendinizi kabul ettirerek oyuna devam edebilir ve yaratıcılığınızı daha farklı yönlerde kullanabilirisniz.

 

Her sanal dünya oyununda olduğu gibi Micro Craft 2'de de yabani hayvanlar ve zorlu doğa şartları sizi karşılayacak. Bunlara karşı yapabileceğiniz en önemli hamle kendi barınağınızı inşa etmek. Başlangıçta biraz küçük geliyor ama ilerleyen zamanlarda sanal dünyadan keşfedeceğiniz kaynakları kullanarak bu küçük barınağı köye dönüştürebiliyorsunuz. Tabii bunun yanında hayvan yetiştiriciliği ve madencilik gibi ek uğraşlar da yapıyorsunuz.

 

Micro Craft 2 oynaması tamamen ücretsiz bir oyun. Sanal dünya, yaratıcılık, keşif ve macera oyunlarını bir arada istiyorsanız oynayabileceğiniz başarılı bir yapım diyebiliriz. Micro Craft 2 APK dosyasını indirerek sanal dünyanın keşfine hemen başlayın. İyi oyunlar.

Micro Craft 2: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2: Survival Free ekran görüntüleri

Micro Craft 2: Survival Free bilgileri

Güncel versiyonv0.0.5.1

GeliştiriciBest Building Crafting Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 gün önce

Eklenme tarihi15.05.2018 - 11:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme102

Dosya boyutu 16.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8734

Micro Craft 2: Survival Free Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder