Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Survival Island: Evolve

Survival Island: Evolve

v1.19
reklamlar
Survival Island: Evolve
Survival Island: Evolve ekran görüntüleri Survival Island: Evolve ekran görüntüleri Survival Island: Evolve ekran görüntüleri Survival Island: Evolve ekran görüntüleri Survival Island: Evolve ekran görüntüleri Survival Island: Evolve tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Survival Island: Evolve Açıklama

Android'in hayatta kalma oyunlarından Survival Island: Evolve ıssız bir adada sıfırdan bir yaşam kurmanız gereken bir oyun.

 

Adaya nasıl ve nereden geldiğini hatırlamayan karakteri zorlu doğa şartlarına ve yaban hayvanlarından koruyarak hayatta tutmak oyundaki tek amacınız. İnsanın birinci ihtiyacı olan yiyecek bulmayla başlayacak ve daha sonra adeta onun için yeni bir yaşam kuracaksınız. Ağaçlardan yapacağınız aletlerle karakterinizin avlanmasına, ev yapmasına ve hayatta kalmasına ihtiyaç duyduğu her şeyi yapmasına yardım etmelisiniz.

 

Karakterinizi hayatta tuttuça oyun içi sürpriz ödüller kazanabilir ve bu ödüllerle karakterinizin ihtiyacı olan materyalleri satın alabilirsiniz. İlkel bir yaşamın sıfırdan inşasını konu alan Survival Island Evolve'un macerasına katılmak için APK dosyasını indirin ve ücretsiz olarak oynamaya başlayın.

Güncelleme Notları

Türkçe dil desteği eklendi,

Bir tezgahın yanındaki düğmeye dokunduğunuzda tezgahtaki tarifleri görebilirsiniz,

Küçük hatalar düzeltilerek oyun deneyimi iyileştirildi.

reklamlar

Survival Island: Evolve Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: