OfficeSuite Ücretsiz Ofis Uygulamaları ve PDF Görüntüleyici ikon

OfficeSuite Ücretsiz Ofis Uygulamaları ve PDF Görüntüleyici

v9.0.8869

OfficeSuite Ücretsiz Ofis Uygulamaları ve PDF Görüntüleyici APK  uygulaması ile bilgisayarlarda kullandığımız ofis uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 

Uygulamanın desteklediği formatlar: DOC, DOCX, DOCM, XLS, XLSX, XLSM, PPT, PPTX, PPS, PPSX, PPTM, PPSM. Ayrıca uygulamada PDF görüntüleyici ve PDF formatı dışındaki bir belgeyi PDF formatına çevirme imkanı veya PDF formatındaki bir belgeyi word ya da excel formatına çevirme imkanınız mevcut.

 

Uygulama içinde oluşturacağınız belgeleri ya da görüntülediğiniz bir PDF belgesini OfficeSuite Drive, Box, DropBox, Google Drive, OneDrive, Amazon Cloud Drive gibi bulut servislerde de saklama imkanınız mevcuttur. 

 

Google Play üzerinde 195 ülkede 200 Milyondan fazla indirme sayısına ve play editörlerinin editör seçimine sahip olan OfficeSuite Ücretsiz Ofis Uygulamaları ve PDF görüntüleyici APK uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek bir bilgisayara ihtiyaç duymadan tüm belgelerinizi tablet ya da cep telefonunuza indirerek kolayca işlem yapabilirsiniz. 

OfficeSuite Ücretsiz Ofis Uygulamaları ve PDF Görüntüleyici ekran görüntüleri OfficeSuite Ücretsiz Ofis Uygulamaları ve PDF Görüntüleyici ekran görüntüleri OfficeSuite Ücretsiz Ofis Uygulamaları ve PDF Görüntüleyici ekran görüntüleri OfficeSuite Ücretsiz Ofis Uygulamaları ve PDF Görüntüleyici ekran görüntüleri OfficeSuite Ücretsiz Ofis Uygulamaları ve PDF Görüntüleyici ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bu güncelleme ile uygulamadaki bazı hatalar düzeltilmiş. 

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv9.0.8869

GeliştiriciMobiSystems

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.08.2017 - 20:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme106

Dosya boyutu 56.8 MB

Paylaşan Onur

CepdeID 7733

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder