Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Empires and Allies

Empires and Allies

v1.30.969258.production
sponsorlu bağlantılar
Empires and Allies
Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies ekran görüntüleri Empires and Allies tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Empires and Allies Açıklama

Zynga tarafından geliştirilen Empires and Allies, modern silahlara sahip orduların dünya savaşından galip çıkarak dünyayı ele geçirme mücadelesini konu alıyor. 

 

İnternet üzerinden oynanan ve oyuncuların ittifakları ile güç birliği yaptığı oyunda nükleer silahlar, yörünge saldırıları ve güdümlü füzeler gibi modern savaş taktikleri ile rakiplerinizi sindirmeye ve yenmeye çalışıyorsunuz. Yüksek tahribat gücüne sahip silahlara sahip olmanız rakiplerinize karşı psikolojik üstünlüğü ele geçirmenizi sağlıyor. Bu nedenle ordunuzun silahlarını daima yüksek seviyede tutmalısınız.

 

Amerika, Asya, Avrupa ve Ortadoğu olması farketmeden, dünyanın herhangi bir yerindeki dostlarınızla en fazla yüz kişiden oluşan ittifaklar kurabiliyorsunuz. Kuracağınız bu ittifak ile düşman üslerine uçaklarınızla ani baskınlar verebilirsiniz. Zamansız bu saldırılar düşman gücünü oldukça düşürecektir. Ani baskınlardan korunmak için hava savunma sahası silahları ve uçak savarları kendi silah fabrikanızda geliştirin ve üssünüzün stratejik konumlarına yerleştirin. Böylece olası düşman ittifakı baskınlarına karşı üssünüzün direncini arttırmış olacaksınız.

Güncelleme Notları

Empires and Allies v1.30.969258.production versiyonuyla birlikte gelen yenilikler şöyle:
 
- Yeteneğe göre seçilen düşman oyuncu üslerine saldırı planları,
- Nükleer bomba ve komuta puanı takviyeleri,
- Gunship X-250 komuta gücü ve savaş fabrikası bileşenleri dahil birçok yeni ödül.
sponsorlu bağlantılar

Empires and Allies Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: