Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik

v1.47.173

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik kısa video düzenleme ve müzik ekleme konusunda oldukça başarılı işler çıkartıyor.

 

Google Play'de milyonları geçen indirme sayısına sahip olan uygulamayla videolarınızın herhangi bir kısmını kesebilir ve MP3 formatında müzik ekleyebilirsiniz. Birçok video düzenleme uygulamasının tersine Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik uygulaması kesme işlemini trim şeklinde işlediği için tüm kontrol sizde oluyor. Bu şekilde tam olarak videonun saniyesinden saniyesine kesme işlemini yapabiliyorsunuz.

 

Son zamanlarda başta Instagram olmak üzere sosyal medya platformlarında kısa video ve emoji eklenmiş fotoğraflar oldukça popüler oldu. Uygulama bu konuda da kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor, sahip olduğu sosyal medya içerik düzenleme özelliği sayesinde video veya fotoğrafa emoji ve yazı yazarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz.

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.47.173

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

GeliştiriciInShot Inc.

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme272

Eklenme tarihi5 ay önce

Dosya boyutu 24.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7847

Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder