Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » YouTube Go

YouTube Go

v0.26.67
reklamlar
YouTube Go
YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go ekran görüntüleri YouTube Go tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

YouTube Go Açıklama

Google tarafından geliştirilen video ve müzik platformu Youtube, bünyesinde barındırdığı videoları çevrimdışı izlemenizi sağlayan YouTube Go uygulamasını kullanıma sundu.

 

Uygulamanın geliştirilme amacı olan çevrimdışı video izleme özelliğini kullanabilmek için, ilgili videoyu indirmeniz gerekiyor. İlk başta biraz anlamsız gelebilir, ancak sürekli izlediğiniz videolarda bu yöntemi uyguladığınızda sonraki izlemelerinizde veri tasarrufu yapmış oluyorsunuz. YouTube Go'nun bu özelliği diğer video indirme programlarıyla aynı denebilir, tek farkı videoyu telefonunuzdan değil YouTube arayüzünden izliyorsunuz.

 

Uygulamanın ilgi çeken diğer bir özelliği de videoları indirme esnasında eşzamanlı olarak başka cihazlara gönderebilmesi. Videoyu kendi telefonunuza indirirken, aynı zamanda bluetooth bağlantısı üzerinden farklı bir cihaza da indirmeyi sağlayabiliyorsunuz. Bu işlemi yaparken diğer telefon herhangi bir veri tüketmiyor, bir nevi eşzamanlı dosya paylaşımı gibi düşünebilirsiniz.

 

YouTube Go'daki videoları indirebilmek için, videoyu yayınlayan kanalın videonun indirilmesine izin vermiş olması gerekiyor. Eğer yayıncı videoyu indirmeye açmamışsa çevrimdışı izleme özelliğini kullanamıyorsunuz.

reklamlar

YouTube Go Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: