Camelot'un Kahramanlarını v2.0

Camelot'un Kahramanlarını v2.0

Camelot'u Kara Şövalyeden geri al. Seni Ejderhalar ve Ortaçağa ait efsanevi yaratıkların içinde yer aldığı, binlerce oyuncunun oynadığı bu RPG çoklu oyunculu Savaş Kart Oyununa katılmaya davet ediyoruz!

 

Kara Şövalye ve ölümsüz savaşçıları Camelot'u ele geçirdiler. Kral Arthur ve Merlin İngiltere'nin tümüne bir kahramanın bulunması için çağrıda bulundular. Acaba bu kahraman sen mi olacaksın?

 

Görevin hayata kalmak için savaşmak ve topraklarını geri kazanmak için yüzlerce güçlü kahramanı bir araya getirmek, onları geliştirmek ve iyileştirmek. Her kahraman kendisine has yetenek ve gücü gösteren bir kart ile temsil edilmektedir. En özgün yetenekleri ortaya çıkarmak için en nadir kartları kullanıma aç. Ekipler kurarak, savaş için özgün pasif veya aktif strateji kombinasyonlarını ve yeteneklerini bir araya getir. Arthur'un topraklarında ilerle canlı PvP Arena üzerinden Camelot'u geri almak için dünyanın dört köşesinde bulunan binlerce oyuncu ile rekabet et!

 

ÖZGÜN EKİP BAZINDA SALDIRILAR 


- Arthur'un topraklarındaki 5 şehir ve 40 aşamadan oluşan Maceralara katıl 
- Stratejik olarak üç ekip oluşturarak aynı anda hem Şeytanlara hem de Ejderhalara karşı savaş. 
- Her ekip özgün kombinasyonlar geliştirir ve beceriler ortay koyar. Senin ordunun Camelot Bölgesi içinde yer alan en kuvvetli ordu olması gerekiyor!

 

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR 


- Bir lonca kur - takımının benzersiz armasını oluştur ve kahramanları loncana kat 
- Dost duellosu sistemiyle takımının gücünü test et 
- Camelot'un 3D zindanlarına baskınlar düzenle. Güç testi için zorluk seviyelerini dene

 

ORDUNU VE KAHRAMANLARINI YETİŞTİR. 

- Her Kahramanın yeteneklerini iyileştir ve onları güçlü ve dudak uçurtan kart haline getir 
- En nadir kartları keşfederek en özgün ve içsel yetenekleri ortaya çıkart

 

BATTLES IN CAMELOT'UN ARENASINDA PvP SAVAŞLARI 
- Elinde tuttuğun destenin gücünü Camelot Arena'da dünyanın dört bir yanından PvP Savaş etkinliklerine katılan oyunculara göster. Sadece en yüce zaferleri kazananlar ödülleri ve oyun arkadaşlarının hayranlığını kazanacak.

 

CANLI SOHBETLERLE STRATEJİLERİNİ OLUŞTUR. 
- Dost Şövalye ve Druid'lardan oluşan topluluğa canlı sohbet ile katılarak Kutsal Grail'i bul!

 


Hikaye

Kral Arthur uzun bir süredir İngiltere'nin saygıdeğer şampiyonu olarak görülmüş ve adil ve huzur içinde bir hayat, refah ve barış sunmuştur. Şövalyeler ve Druidlar ve benzerleri kendi aralarında dinginliği yakalamışlar. Arthur'a duyulan hayranlığı herkesten kıskanan şeytan Kraliçe Morgana Kralın koruduğu her şeyi ortadan kaldırmak için harekete geçmiştir. Kutsal Emanetin keşfinden sonra Morgana ve Kara Şövalye İngiltere'yi işgal etti ve önleri çıkan tüm canları almaya başladılar.

 

Büyük Merlin İngiltere'nin tek umudu olan ve Kutsal Grail'in izini arayan bir kahramandan bahsetmekte. İngiltere'nin gene eski haline kavuşabilmesi için ordunun tekrar görev başına çağrılması lazım. Kral Arthur tüm Şövalyeleri Druid taraftarlarını bir kahramanın yetiştirilmesi için göreve çağırdı. Ancak İngiltere'nin intikamını kim alacak ve Kutsal Grail'i kim bulacak?

 


**************Önemli************
Not: Oyun oynamak için ağ bağlantısı gerekmektedir 

Camelot'un Kahramanlarını v2.0 ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanlarını v2.0 ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanlarını v2.0 ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanlarını v2.0 ekran görüntüleri Camelot'un Kahramanlarını v2.0 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi25.01.2014 - 12:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1863

Dosya boyutu 38.2 MB

Paylaşan Onur

CepdeID 5377

Camelot'un Kahramanlarını v2.0 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder