Fetih: Taht Savaşları ikon

Fetih: Taht Savaşları

v1.9.1

Fetih: Taht Savaşları ile Osmanlı Devleti'nin sürükleyici hikayesine katılın.

 

Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethetmesiyle başlayan oyun, Osmanlı'nın yükselişini ve savaşlarını konu alıyor. Sultan Mehmet olarak yer alacağınız oyunda, diğer oyunculara karşı topraklarınızı genişletmek ve dünyanın en büyük hükümdarı olmak için savaşıyorsunuz. Genişlemenin en etkili yolu, diğer vilayet ve krallıkları istila etmek. Eğer istila edemiyorsanız, vergiye bağlayarak ekonomik gelir yaratmanız gerekiyor. Hem imparatorluğunuzun hem de askeri birliklerinizin gelişimi için para şart. Bu nedenle para getirecek kaynaklara özen göstermeniz gerekiyor.

 

Fetih: Taht Savaşları aynı zamanda kralların, devletin başına geçmesini içeren bir senaryoya da sahip. Aslında hükümdar sizsiniz, ancak rakipleriniz sizi indirip yerinize geçmek için plan yapıyorlar. Lonca sistemine katılarak kendinize dost bulmanız, rakiplerinizin planlarını bozmanızda yardımcı olacak. Aynı zamanda Lonca sistemi hem ticaret hem de ittifak savaşlarının da etkili bir yolu.

 

Oyunda kullanılan grafik kalitesi gayet iyi düzeyde. Ancak harita ve şehir yapısı Osmanlı motiflerine çok uygun değil. Yine de oyun aksiyon ve gerçek zamanlı yapısı sayesinde oldukça akıcı bir senaryo sunuyor. Android için geliştirilen ve Osmanlı Devleti dönemini konu alan oyunlar arasında Fetih: Taht Savaşları kesinlikle çok başarılı bir oyun. IGG stüdyosunun geliştirdiği Fetih: Taht Savaşları APK dosyasını ücretsiz indirerek fetihlere hemen başlayın. İyi oyunlar.

Fetih: Taht Savaşları nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fetih: Taht Savaşları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Fetih: Taht Savaşları ekran görüntüleri Fetih: Taht Savaşları ekran görüntüleri Fetih: Taht Savaşları ekran görüntüleri Fetih: Taht Savaşları ekran görüntüleri Fetih: Taht Savaşları ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oynanışı etkileyen hatalar tamamen düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.1

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi28.03.2018 - 12:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3425

Dosya boyutu 243 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8531

Güvenlik seçicileri
Fetih: Taht Savaşları eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Fetih: Taht Savaşları versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi1 ay önce Fetih: Taht Savaşları v1.9.1 için
Yorumunuzu yazın internetnəndi bu oyun