Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Simülasyon Oyunları » Airport City: Airline Tycoon

Airport City: Airline Tycoon

v5.10.3
reklamlar
Airport City: Airline Tycoon
Airport City: Airline Tycoon ekran görüntüleri Airport City: Airline Tycoon ekran görüntüleri Airport City: Airline Tycoon ekran görüntüleri Airport City: Airline Tycoon ekran görüntüleri Airport City: Airline Tycoon ekran görüntüleri Airport City: Airline Tycoon tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Airport City: Airline Tycoon Açıklama

Simülasyon tabanlı şehir kurma oyunlarına farklı bir açıdan yaklaşan Airport City: Airline Tycoon, kendi havaalanı şehrinizi kurup yönettiğiniz eğlenceli bir oyun.

 

Bir iş insanı olarak katıldığınız oyunda dünyanın en büyük havaalanı şehrini kurmak ve diğer şehirlerle ticaret yapmak gibi kritik misyonlar yer alıyor. Başlangıçta birkaç binadan oluşan şehrinizi uzay üssünü içeren bir megapole dönüştürmek oyundaki en önemli göreviniz. Bunu başarmak için de oyundaki diğer oyuncularla kuracağınız ittifaklar kritik bir öneme sahip: diğer oyuncular hem ticaret hem de işbirliği konusunda en büyük yardımcınız durumunda.

 

Airport City: Airline Tycoon başarılı bir çevre modellemesine sahip ama grafik kalitesi oyun kurgusuna göre biraz yetersiz kalıyor, biz daha iyi ve efektik animasyonlar beklerken sade grafik yapısıyla karşılaştık. Oyunun eleştirilecek en önemli yönü, şehir ilerlemesinin diğer oyunlara göre çok yavaş gerçekleşiyor olması. Bu benim için sorun değil derseniz, Airport City uçuş ve şehir simülasyonlarını sevenler için değerlendirilebilecek bir alternatif. İyi oyunlar.

reklamlar

Airport City: Airline Tycoon Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: