Airport City: Airline Tycoon ikon

Airport City: Airline Tycoon

v6.15.9

Simülasyon tabanlı şehir kurma oyunlarına farklı bir açıdan yaklaşan Airport City: Airline Tycoon, kendi havaalanı şehrinizi kurup yönettiğiniz eğlenceli bir oyun.

 

Bir iş insanı olarak katıldığınız oyunda dünyanın en büyük havaalanı şehrini kurmak ve diğer şehirlerle ticaret yapmak gibi kritik misyonlar yer alıyor. Başlangıçta birkaç binadan oluşan şehrinizi uzay üssünü içeren bir megapole dönüştürmek oyundaki en önemli göreviniz. Bunu başarmak için de oyundaki diğer oyuncularla kuracağınız ittifaklar kritik bir öneme sahip: diğer oyuncular hem ticaret hem de işbirliği konusunda en büyük yardımcınız durumunda.

 

Airport City: Airline Tycoon başarılı bir çevre modellemesine sahip ama grafik kalitesi oyun kurgusuna göre biraz yetersiz kalıyor, biz daha iyi ve efektik animasyonlar beklerken sade grafik yapısıyla karşılaştık. Oyunun eleştirilecek en önemli yönü, şehir ilerlemesinin diğer oyunlara göre çok yavaş gerçekleşiyor olması. Bu benim için sorun değil derseniz, Airport City uçuş ve şehir simülasyonlarını sevenler için değerlendirilebilecek bir alternatif. İyi oyunlar.

Airport City: Airline Tycoon ekran görüntüleri Airport City: Airline Tycoon ekran görüntüleri Airport City: Airline Tycoon ekran görüntüleri Airport City: Airline Tycoon ekran görüntüleri Airport City: Airline Tycoon ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Airport City sakinleri şükran gününe hazırlanıyor. Bu özel güne yönelik yeni içerikler, ödüller ve kutlama etkinlikleri son sürümle birlikte oyuna eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.15.9

GeliştiriciGame Insight

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi04.11.2017 - 13:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme437

Dosya boyutu 95.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7921

Güvenlik seçicileri
Airport City: Airline Tycoon eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Airport City: Airline Tycoon versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder