Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Simülasyon Oyunları » Farm Away! - Çiftlik Oyunu

Farm Away! - Çiftlik Oyunu

v1.9.16
reklamlar
Farm Away! - Çiftlik Oyunu
Farm Away! - Çiftlik Oyunu ekran görüntüleri Farm Away! - Çiftlik Oyunu ekran görüntüleri Farm Away! - Çiftlik Oyunu ekran görüntüleri Farm Away! - Çiftlik Oyunu ekran görüntüleri Farm Away! - Çiftlik Oyunu ekran görüntüleri Farm Away! - Çiftlik Oyunu tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Farm Away! - Çiftlik Oyunu Açıklama

Çiftlik oyunlarını sevenler için eğlenceli hikayesi ve sevimli hayvanlarıyla Farm Away gayet iyi bir alternatif.

 

Oyunun oynanışı oldukça basit, temel göreviniz ekinler ekmek ve sevimli hayvanları yetiştirmek. Oyunu farklı ve eğlenceli kılan özelliği ise oyunu oynayan diğer arkadaşların işçi olarak eklenebilmesi. Böylece çiftliği kurup geliştirirken arkadaşlarınızla birlikte hareket edebiliyor ve gelişmişlik seviyelerinizi karşılaştırabiliyorsunuz.

 

Farm Away'de yetiştireceğiniz çiftlik ürünlerini oyunu oynamadığınız zamanlarda otomatiğe bağlayabiliyorsunuz. Yani, siz oyunu açmadığınızda arkadaşlarınız veya işçileriniz sizin yerinize ekinlerinizle ilgileniyorlar. Yok ben kendi ekinimi kendim biçerim diyorsanız, ekinlerin çabuk yetişmesi için yağmur yağdırabilir ve güneş açtırabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı para kazanmanız ve stratejik kararlar alarak daha çabuk gelişmeniz mümkün.

 

Eğlenceli hikayesiyle sıkılmadan oynayacağınız çiftlik oyunu Farm Away'i oynamak ücretsiz, ancak internet bağlantısı şart. Mobil veri kullanırken buna dikkat etmenizde fayda var.

reklamlar

Farm Away! - Çiftlik Oyunu Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: