Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Simülasyon Oyunları » FarmVille: Tropic Escape

FarmVille: Tropic Escape

v1.2.323
reklamlar
FarmVille: Tropic Escape
FarmVille: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille: Tropic Escape tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

FarmVille: Tropic Escape Açıklama

Tarım ve çiftçilik oyunlarıyla ün salan FarmVille tropik ada oyunu FarmVille Tropic Escape ile kullanıcılara yeni bir deneyim sunuyor.

 

Macera ve gizem dolu tropik adada yaşamda kalmak için küçük bir ev kurarak başladığınız oyunda becerilerinizi kullanarak adeta kendinize yeni bir dünya kuruyorsunuz. Atölye çalışmalarından tropik meyve ve sebze yetiştiriciliğine; balık avından maymun evcilleştirmeye kadar birçok görev sizi bekliyor. Tüm bu görevleri tamamladıkça seviye atlıyor ve diğer adalarda yaşayan insanlarla ticaret yapabiliyorsunuz. Sizde olmayan, ancak ihtiyacınız olan ürünleri ticaret aracılığıyla elde edebilir ve adanızın ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

 

FarmVille Tropic Escape klasik bir tarım/çiftçilik görevlerinden daha çok bulunduğunuz adadaki gizem, macera ve eğlence dolu görevleri yerine getirmenizle ilerliyor. Yeri geldiğinde bir arkeolog gibi çalışarak adanızın gizli yerlerini keşfedecek; yeri geldiğinde adadaki hayvanları evcilleştirerek onları adanızın gelişiminde kullanacaksınız. Her görevde biraz daha artan heyecanı yaşamak ve kendi cennet dünyanızı kurmak için APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Artıları

Görev çeşitliliği,

Çok yönlü oyun kurgusu,

Başarılı grafikler.

Eksileri

Türkçe dil seçeneği bulunmuyor.

reklamlar

FarmVille: Tropic Escape Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: