FarmVille: Tropic Escape

FarmVille: Tropic Escape

v1.2.323

Tarım ve çiftçilik oyunlarıyla ün salan FarmVille tropik ada oyunu FarmVille Tropic Escape ile kullanıcılara yeni bir deneyim sunuyor.

 

Macera ve gizem dolu tropik adada yaşamda kalmak için küçük bir ev kurarak başladığınız oyunda becerilerinizi kullanarak adeta kendinize yeni bir dünya kuruyorsunuz. Atölye çalışmalarından tropik meyve ve sebze yetiştiriciliğine; balık avından maymun evcilleştirmeye kadar birçok görev sizi bekliyor. Tüm bu görevleri tamamladıkça seviye atlıyor ve diğer adalarda yaşayan insanlarla ticaret yapabiliyorsunuz. Sizde olmayan, ancak ihtiyacınız olan ürünleri ticaret aracılığıyla elde edebilir ve adanızın ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

 

FarmVille Tropic Escape klasik bir tarım/çiftçilik görevlerinden daha çok bulunduğunuz adadaki gizem, macera ve eğlence dolu görevleri yerine getirmenizle ilerliyor. Yeri geldiğinde bir arkeolog gibi çalışarak adanızın gizli yerlerini keşfedecek; yeri geldiğinde adadaki hayvanları evcilleştirerek onları adanızın gelişiminde kullanacaksınız. Her görevde biraz daha artan heyecanı yaşamak ve kendi cennet dünyanızı kurmak için APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

FarmVille: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille: Tropic Escape ekran görüntüleri FarmVille: Tropic Escape ekran görüntüleri
Sevdik

Görev çeşitliliği,

Çok yönlü oyun kurgusu,

Başarılı grafikler.

Sevmedik

Türkçe dil seçeneği bulunmuyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.323

GeliştiriciZynga

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi13.01.2017 - 18:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme549

Dosya boyutu 77.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7433

FarmVille: Tropic Escape Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder