Automatic Call Recorder Pro v3.52

Automatic Call Recorder Pro v3.52

Android telefonunuzda gelen ve giden çağrıların konuşma kayıtlarını kaydetmeye ve Dropbox üzerinde saklamanızı sağlayan başarılı bir program. Telefonunuzla yaptığınız tüm görüşmeleri kayıt altına alabileceğiniz gibi, sadece sizin belirleyeceğiniz numaralarla yapılan görüşmelerin kayıt altına alınmasını da sağlayabilirsiniz.

 

Automatic Call Recorder Pro uygulaması, varsayılan olarak kaydedilen görüşmeleri 'gelen kutusu'nda saklar ancak isterseniz kayıt yerini SD kartı olarak da değiştirebilirsiniz. Ayrıca Dropbox entegrasyonu sayesinde, kaydettiğiniz görüşmelerin Dropbox hesabınızla senkronize edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Uygulamanın demo sürümünde ses kayıtlarında, sesin düşük olduğu yönünde kullanıcı yorumları var. Eğer görüşmeleriniz sizin için önemli ise, ses kısıklığından mağdur olmamanız için uygulamanın tam sürümünü almanızı öneririz.

Automatic Call Recorder Pro v3.52 ekran görüntüleri Automatic Call Recorder Pro v3.52 ekran görüntüleri Automatic Call Recorder Pro v3.52 ekran görüntüleri Automatic Call Recorder Pro v3.52 ekran görüntüleri Automatic Call Recorder Pro v3.52 ekran görüntüleri

Automatic Call Recorder Pro v3.52 bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi27.06.2013 - 13:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme7165

Dosya boyutu 1.15 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 3696

Automatic Call Recorder Pro v3.52 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder