Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Sistem Yöneticisi Programları » Automatic Call Recorder Pro v3.52

Automatic Call Recorder Pro v3.52

sponsorlu bağlantılar
Automatic Call Recorder Pro v3.52
Automatic Call Recorder Pro v3.52 ekran görüntüleri Automatic Call Recorder Pro v3.52 ekran görüntüleri Automatic Call Recorder Pro v3.52 ekran görüntüleri Automatic Call Recorder Pro v3.52 ekran görüntüleri Automatic Call Recorder Pro v3.52 ekran görüntüleri Automatic Call Recorder Pro v3.52 tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Automatic Call Recorder Pro v3.52 Açıklama

Android telefonunuzda gelen ve giden çağrıların konuşma kayıtlarını kaydetmeye ve Dropbox üzerinde saklamanızı sağlayan başarılı bir program. Telefonunuzla yaptığınız tüm görüşmeleri kayıt altına alabileceğiniz gibi, sadece sizin belirleyeceğiniz numaralarla yapılan görüşmelerin kayıt altına alınmasını da sağlayabilirsiniz.

 

Automatic Call Recorder Pro uygulaması, varsayılan olarak kaydedilen görüşmeleri 'gelen kutusu'nda saklar ancak isterseniz kayıt yerini SD kartı olarak da değiştirebilirsiniz. Ayrıca Dropbox entegrasyonu sayesinde, kaydettiğiniz görüşmelerin Dropbox hesabınızla senkronize edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Uygulamanın demo sürümünde ses kayıtlarında, sesin düşük olduğu yönünde kullanıcı yorumları var. Eğer görüşmeleriniz sizin için önemli ise, ses kısıklığından mağdur olmamanız için uygulamanın tam sürümünü almanızı öneririz.

sponsorlu bağlantılar

Automatic Call Recorder Pro v3.52 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: