Opera Max - Veri yöneticisi ikon

Opera Max - Veri yöneticisi

v2.4.44

Mobil veri ve Wi-Fi bağlantıları olduğundan daha fazla veri transferi yaparak kotanın çabuk bitmesine sebep olabiliyor. Popüler internet tarayıcısı Opera tarafından geliştirilen Opera Max veri transferi sırasında devreye girerek telefonunuza gelen ve giden veriler için hem tasarruf hem de yüksek güvenlik sağlıyor.

 

İnternette gezinirken veya çevrimiçi oyun oynarken telefonunuz sürekli bir veri transferinde bulunur. Bu veri transferi sürecinde kişisel bilgilerinizle birlikte, gereksiz veriler de transfer edilir ve bu yüzden kotanız hızla azalır. Opera Max, tasarruf bulutu adını verdiği özelliği sayesinde transfere giren bu verileri bulut süzgecinden geçirerek gereksiz olan verilerin transferine izin vermiyor. Uygulama ayarları kısmından gizlilik modu özelliğini de aktif hale getirdiyseniz tüm veriler şifrelenerek yabancı kişilerin veya virüs, trojan gibi zararlı yazılımların eline geçmesini engeller.

 

Opera Max uygulamasının tasarruf özelliğini kapattığınızda ne kadar tasarruf ettiğinizi görebilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz versiyonu 12 saat ile sınırlı. Eğer isterseniz VIP modunu açarak reklam gösterimi karşılığında sınırsız kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Opera Max - Veri yöneticisi ekran görüntüleri Opera Max - Veri yöneticisi ekran görüntüleri Opera Max - Veri yöneticisi ekran görüntüleri Opera Max - Veri yöneticisi ekran görüntüleri Opera Max - Veri yöneticisi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.44

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi24.12.2016 - 11:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme547

Dosya boyutu 14.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7418

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder