musical.ly

musical.ly

v6.1.5

Sosyal medya platformu musical.ly uygulamasıyla kendi eğlenceli videolarınızı oluşturabilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

 

Yüz milyondan fazla kullanıcıya sahip olan musical.ly'de videolarınızı eğlenceli hale getirmek için milyonlarca ses efekti ve ücretsiz şarkı yer alıyor. Video hazırlarken görüntünüzle kullanacağınız efekt arasında senkronizasyon yapabiliyorsunuz, bu şekilde dudak hareketlerinizle ses (veya şarkı) arasında tam bir uyum sağlanıyor. Buna ek olarak videolarınızı olduğundan hızlı, yavaş (slow motion) ve zaman atlamalı şeklinde hazırlayabilirsiniz. Bu yöntemlerle birkaç video birleştirdiğinizde, göz yanılsamasından faydalanarak takipçilerinizi şaşırtabilirsiniz.

 

musical.ly ile hazırlayacağınız videolar tüm kullanıcılar tarafından görülebiliyor. Aynı şekilde siz de diğer kullanıcıların paylaştıkları popüler videoları görebiliyorsunuz. Özellikle video efektleriyle eğlenceli içeriğe sahip olan musical.ly platformunda yer almak için ücretsiz APK dosyasını indirip uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

musical.ly ekran görüntüleri musical.ly ekran görüntüleri musical.ly ekran görüntüleri musical.ly ekran görüntüleri musical.ly ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.1.5

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Geliştiricimusical.ly

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme211

Eklenme tarihi4 ay önce

Dosya boyutu 41.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7882

musical.ly Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder