Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Spor Oyunları » Dream League Soccer 2017

Dream League Soccer 2017

v4.10
reklamlar
Dream League Soccer 2017
Dream League Soccer 2017 ekran görüntüleri Dream League Soccer 2017 ekran görüntüleri Dream League Soccer 2017 ekran görüntüleri Dream League Soccer 2017 ekran görüntüleri Dream League Soccer 2017 ekran görüntüleri Dream League Soccer 2017 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Dream League Soccer 2017 Açıklama

First Touch tarafından geliştirilen Android'in popüler futbol oyunu Dream League Soccer 2017 sezonuyla daha iyi bir futbol deneyimi sunuyor.

 

Eski sürümde olduğu gibi, oyuna kendi takımınızı oluşturarak başlıyorsunuz. Takımınızın başarısı için gerekli olan stat ve alt yapı tesislerini de hem oyuncularınızın hem de taraftarlarınızın ihtiyaçlarına göre geliştirmeniz gerekiyor. Alt yapının gelişim sürecinde isterseniz arkadaşlarınızın veya diğer oyuncuların yaptıklarını inceleyerek neleri nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

 

Oyun 6 lig kümesi ve 7'den fazla turnuva içeriyor. Her sezon ve turnuva öncesinde takımınız için hedefler belirleyebiliyor ve gerekirse bu hedefleri gerçekleştirmek için yeni futbolcular satın alabilirsiniz. Maç yaparak kazanacağınız paralarla FIFA tarafından lisanslanmış olan Messi, Chavez, Neymar, Ibrahimovic gibi başarılı futbolcuları transfer etmeniz mümkün. Maalesef Türk futbolcular yeni sürümde de oyunda yer almıyor.

 

Android'in en popüler futbol oyunları arasında yer alan Dream League Soccer 2017 serisinde en göze çarpan değişiklik oyunun arayüz tasarımında ve grafiklerinde yapılmış. Arayüzün tamamen yenilenmesi ve grafik kalitesinin 60 FPS'ye (saniyede 60 kare) yükseltilmiş olmasıyla birlikte yeni eklenen 200'den fazla efekt animasyonlarının oyunu daha çekici hale getirmiş.

 

NOT: Dream League Soccer 2017 APK dosyasını kurduktan sonra oyun 228 MB boyutunda DATA dosyası indirecektir, bu nedenle kurulum sırasında cihazınızın Wi-Fi ağına bağlı olmasını tavsiye ederiz.

Güncelleme Notları

Küçük hata düzeltmeleri. 

Artıları

Yüksek kalite grafik ve efektler,

Kolay anlaşılır arayüz,

Detaylı takım özelleştirebilme,

Orijinal lisanslı futbolcular,

Başarılı yapay zeka.

Eksileri

Türk futbolcu bulunmuyor,

Türkçe seslendirme seçeneği bulunmuyor.

reklamlar

Dream League Soccer 2017 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 8 gün önce Dream League Soccer 2017 v4.10 İçin
Acayip güzel
Ziyaretçi 3 ay önce Dream League Soccer 2017 v4.10 İçin
Bence cepde net çok iyi bir web sitesi
umutaga000 3 ay önce Dream League Soccer 2017 v4.10 İçin
Bence cok guzeldir
Ziyaretçi 3 ay önce Dream League Soccer 2017 v4.10 İçin
Para hilesi varmı lütfen cevap verim
Ziyaretçi 3 ay önce Dream League Soccer 2017 v4.10 İçin
Güzel oyun da hile var mı