Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Spor Oyunları » Head Ball 2

Head Ball 2

v1.11
reklamlar
Head Ball 2
Head Ball 2 ekran görüntüleri Head Ball 2 ekran görüntüleri Head Ball 2 ekran görüntüleri Head Ball 2 ekran görüntüleri Head Ball 2 ekran görüntüleri Head Ball 2 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Head Ball 2 Açıklama

Masomo Gaming'in geliştirdiği Online Kafa Topu tamamen yenilenerek Head Ball 2 adıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu.

 

Online Kafa Topu'nun sevilen oyun yapısı Head Ball 2'de de bulunuyor. Özel güçlere sahip karakterlerle teke tek maçlar yapacağınız oyunun yeni versiyonunda hem grafik alt yapısı hem de fiziki modellemede birçok geliştirme yapılmış. Gerçek oyunculara karşı yapılan maçlar, özel güçlere sahip karakterler ve yeni oyunla birlikte eklenen stadyum özelliği Head Ball 2'nin öne çıkan özellikleri arasında. Yeni kafa topu oyununun en çok dikkat çeken özelliği ise yeni stadyumlar ve futbolcu aksesuarları. Şampiyona ve lig tarzında yapılan maçlardan kazanacağınız puanlarla hem oyuncularınızı hem de stadyumunuzu geliştirmeniz mümkün.

 

Grafik kalitesinin ilk sürümdeki gibi yüksek olduğu oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Kafa topu heyecanını yeni özelliklere sahip versiyonuyla yaşamak için Head Ball 2 APK dosyasını indirereerk hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Head Ball 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: