Head Football LaLiga 2020 - En İyi Futbol Oyunları ikon

Head Football LaLiga 2020 - En İyi Futbol Oyunları APK

v6.0.2

Head Football LaLiga 2020 oyunu ile İspanya futbol takımları eğlenceli kafa topu maçlarına başlıyor. APK dosyasını indirin, takımınızı seçin ve maç yapmaya başlayın.


Head Football LaLiga 2020 Android futbol oyunları arasında kafa topu tarzına sahip eğlenceli bir oyun. İspanya futbol ligindeki tüm takımların yer aldığı bu oyuna, kendi futbol takımınızı seçerek başlıyor ve maç yapmaya hazır hale geliyorsunuz. Maç sırasında futbolcularınızın sadece kafasını kullanabiliyorsunuz, yani bu oyunda frikik ve çalım atma gibi futbol klasikleri yok. Bunun yerine her biri özel yeteneklere sahip kafa vuruşları var.


İspanya Futbol Federasyonu'nun resmi olarak geliştirdiği Head Football serisi eğlenceli içeriği ve geniş oyun modu ile beğeni kazanıyor. Oyun içerisinde toplam 4 farklı maç modu var: Dostluk maçı, kupa, turnuva ve lig modları. Bu modların her birinde takımınızın yeteneklerini gösterebilir, sıradışı oyun tarzı ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.


Head Football LaLiga 2020 ücretsiz olarak oyunseverlere sunuluyor. Android kafa topu futbol oyunları arasında yer alan oyunu oynamak için Head Football LaLiga 2020 APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Head Football LaLiga 2020 - En İyi Futbol Oyunları ekran görüntüleri Head Football LaLiga 2020 - En İyi Futbol Oyunları ekran görüntüleri Head Football LaLiga 2020 - En İyi Futbol Oyunları ekran görüntüleri Head Football LaLiga 2020 - En İyi Futbol Oyunları ekran görüntüleri Head Football LaLiga 2020 - En İyi Futbol Oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder