Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Spor Oyunları » Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri

Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri

v6.0
reklamlar
Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri
Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri Açıklama

Android'in popüler menajerlik oyunu Top Eleven 2018 sezonuyla güncellendi ve birçok geliştirmeyle kullanıcılara sunuldu.

 

Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri, Mourinho'yla birlikte kendi takımınızı kurup yönettiğiniz başarılı bir futbol yönetme oyunu. 2018 sezonunu içeren yeni versiyonuyla birlikte oyundaki takımların kadro ve stadyumları güncel hale gelmiş. Bunun yanında yeni versiyonlarla birlikte takımınızın stadyum ve antrenman sahaları için kullanabileceğiniz yeni geliştirme özellikleri bulunuyor. Yeni özelliklerle birlikte daha çok taraftara sahip olma şansınız artıyor. Buna ek olarak oyunun arayüzünde birçok yenilik yapılmış. Simge ve yükleme ekranlarındaki grafik kalitesi çok daha iyi duruma getirildiği görülüyor.

 

Yeni sezon ve yeni özelliklerin dışında oyunun kurgusu ve oynanışı tamamen aynı. Yani, kulübünüzle birlikte maçlara çıkmak, stratejik hamlelerle maçın kaderini değiştirmek, Şampiyonlar Kupası ve lig düzeyinde şampiyonluğu kovalamak gibi oyunun temelini oluşturan özellikler yine başarılı bir şekilde işlemeye devam ediyor. Hem Türkçe dil desteğinin olması hem de ücretsiz oluşuyla futbol menajerlik oyunlarını sevenler için Top Eleven 2018 her zaman tercih edilesi bir oyun olmuştur. Oyuna ait APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Güncelleme Notları

Yeni kadro formasyonları.

 

Artıları

Grafik kalitesi geliştirilmiş,

Geniş kadro formasyonları,

Stadyum ve antrenman sahaları için farklı geliştirmeler.

Eksileri

Seviye ilerleyişi biraz yavaş gerçekleşiyor.

reklamlar

Top Eleven 2018 - Futbol Menajeri Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: