Crash of Cars ikon

Crash of Cars

v1.1.03

Gerçek zamanlı ve çok oyunculu tarzda geliştirilen Crash of Cars, eğlenceli bir minyatür araba çarpışma oyunu.

 

Oyun, minyatür aracınızla çarpışma mekanındaki taçları toplamak üzerine kurulu. Fakat bu taçları toplamak için önünüzde bir engel var: Diğer oyuncular. Her biri rakibiniz olan bu diğer oyuncular da sizin gibi taçları toplamak için mücadele ediyorlar. Hem sizin hem de rakiplerinizin en fazla taç toplayabilmesi için rakip arabaları yok etmek şart. Bu nedenle çarpışma parkurundaki taçlar dışında, eşya kutularını da toplamanız gerekiyor. Bu kutulardan çıkacak alev fırlatıcı, top, mancınık ve kaput üstü makineli tüfek gibi güvenlik ve saldırı ekipmanlarını kullanarak rakiplerinizi yok etmelisiniz.

 

Crash of Cars üzerinde 30'dan fazla araç ve bu araçlar için özel olarak geliştirilmiş kişiselleştirme seçenekleri bulunuyor. Fakat bunların büyük çoğunluğu kilitli. Bu kilitleri açmak ve yeni araçlar satın almak için oyunda oldukça yüksek puanlar toplamanız gerekiyor. Satın alacağınız bu araçlarla arkadaşlarınızla birlikte oynamanız mümkün. Ayrıca oyun içerisindeki görev sistemi ile araçlarınıza özel olarak verilen günlük görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Hem toplayacağınız taçlardan, hem de tamamladığınız görevlerden kazanacağınız puanlar sizi oyunun liderler tablosunda üst sıralara taşıyacak.

 

Daha önce Earn to Die 2 ile Android kullanıcılarının beğenisini kazanan Not Droppler tarafından geliştirilen Crash of Cars'ın grafik kalitesi çok iyi düzeyde. Bununle beraber araç kontrollerinin hassaslığı ve menülerin anlaşılır olması da oyunun arkasında deneyimli bir ekibin olduğunu gösteriyor.

Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri
Artıları

Yüksek kaliteli grafikler,

Araç çeşitliliği,

Hassas kontroller.

Eksileri

Araçların kilidini açmak için normalden fazla puan isteniyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.03

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi29.03.2017 - 12:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1410

Dosya boyutu 63.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7531

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi6 ay önce Crash of Cars v1.1.03 için
Yarış oyunları kesinlikle