Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Yarış Oyunları » CSR Classics v1.2.1

CSR Classics v1.2.1

reklamlar
CSR Classics v1.2.1
CSR Classics v1.2.1 ekran görüntüleri CSR Classics v1.2.1 ekran görüntüleri CSR Classics v1.2.1 ekran görüntüleri CSR Classics v1.2.1 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

CSR Classics v1.2.1 Açıklama

BMW, Mercedes, Audi ve Chevrolet gibi markaların efsane klasiklerinin yarıştığı oyunda, araçlarınızı modifiye ederek bitiş çizgisini birinci bitirmek için yarışıyorsunuz. Grafik ve ses kalitesinin oldukça iyi olduğu oyunun, telefonunuz veya tabletinizde sorunsuz çalışması için 1 GB RAM ve Android 4.0 ve üzeri sürüm gereklidir.

 

RESMİ AÇIKLAMA:

 

GEÇMİŞİN EN İYİ ARABALARI

Audi, BMW, Chevrolet, Ford, Lancia, Mercedes, MINI, Nissan, Plymouth, Pontiac ve Shelby'nin klasik modelleri de dahil, bugüne kadar üretilmiş en iyi otolardan birini seç.

 

YARIŞ VE YENİLE

Çekişmeli kısa mesafeli yarışları kazanmak için arabanı modifiye et ve paslı külüstürleri müthiş yarış abidelerine dönüştür!

 

KİM EN HIZLI GÖR

Cobra mı, Mercedes 300 SL mi; Gran Torino mu, Chevrolet Camaro mu; Ford Mustang mi, Skyline GT-R mi? Mobil oyun dünyasında ilk kez en müthiş arabaların kafa kafaya yarışına şahit ol.

 

İNANILMAZ GRAFİKLER

Nefes kesen yepyeni bir grafik motoru üzerinde çalışan CSR Classics; üstün parça efektleri, gerçek zamanlı yansımaları, hacimsel aydınlatması ve olağanüstü detay çalışmasıyla karşınızda.

 

BAĞIMLILIK YAPAN OYUN

Oynaması kolay, ustalaşması zor bir oyun olan CSR Classics'te şehrin en iyisine kafa tutmak istiyorsan yüksek konsantrasyon, zamanlama ve sabra ihtiyacın var.

 

UYUMAYAN ŞEHİR

Şehrin sahibi olmuş çetelerin peşinden git ve aralarındaki en zorlu şoförlerle yarış. Şehrin sokaklarına sahip olmak için yeterince cesur musun?

 

1 GB RAM ve Android OS 4.0 veya üst sürümünü gerektirir.

reklamlar

CSR Classics v1.2.1 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
İmPaRaToR(58) 1 yıl önce CSR Classics v1.2.1 İçin
Dûnyanîn en iyi araba oynu
Ziyaretçi 3 yıl önce
İyi
buse meral 4 yıl önce
admin hilelisini istiyoruz
Ziyaretçi 4 yıl önce
hilelisini atsana admin bunun
xxlegends 4 yıl önce
Fena değil