Nitro Nation 6 ikon

Nitro Nation 6

v6.1.1

Nitroyu kökleyin ve asfaltı eritin. Nitro Nation ile nefes kesen yarışlar sizleri bekliyor.

 

Android yarış oyunları arasında en başarılı oyunlardan biri olan Nitro Nation gerçekçi araba tasarımları, farklı yarış modları ve onlarca teknik geliştirme seçeneği ile mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor. Giriş seviye yarış arabası seçerek katılacağınız yarışlarda rakipleriniz tamamen gerçek oyunculardan oluşuyor.

 

Yarışlar genellikle drag tarzında olduğu için iyi çıkış yapan oyuncu her zaman bir adım önde. Ancak yüksek viteste torkunu yakalayan arabaların avantajı da yüksek. Pisti birinci bitirmek için en önemli nokta vites atma zamanını iyi ayarlamak. Bu sayede arabanın torkunu iyi kullanacak ve rakibinizi geride bırakacaksınız. Tabii ki yarışlardaki en büyük yardımcınız nitro donanımı. Giriş, orta ve ileri seviye nitro seçeneklerini yarışlardan kazanacağınız para ödülleriyle aracınıza ekleyerek hem asfaltı eritecek hem de rakiplerinizi geride bırakacaksınız.

 

Nitro Nation'ın başarısında grafik kalitesinin ve gerçek lisanslı araba modellerinin payı çok büyük. En küçük detayına kadar oldukça gerçekçi yarış arabaları oyuncuları en çok cezbeden özellik durumunda. Oyunun ücretsiz olması ve kolay para kazanma sistemi de Nitro Nation'ı diğer yarış oyunları arasında öne çıkarıyor. Nitro Nation APK dosyasını ücretsiz indirerek yarışlardaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Nitro Nation 6 nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Nitro Nation 6 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Nitro Nation 6 ekran görüntüleri Nitro Nation 6 ekran görüntüleri Nitro Nation 6 ekran görüntüleri Nitro Nation 6 ekran görüntüleri Nitro Nation 6 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Lig Sezonu modu eklenmiş,

100 oyunculu yeni PvP modu eklenmiş,

Takım derecelendirmeleri gerçek zamanlı hale getirilmiş,

Birçok araba modeli için yeni jant seçenekleri eklenmiş,

Araba seçim paneli yenilenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.1.1

GeliştiriciCreative Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi11.06.2018 - 13:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme551

Dosya boyutu 546 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8828

Güvenlik seçicileri
Nitro Nation 6 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Nitro Nation 6 versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi7 ay önce Nitro Nation 6 v6.0 için
Çok güzel