Cepde Hakkında

Cepde, on binden fazla içeriği ile Türkiye'nin en büyük indirme platformlarından birisidir. Mobil teknoloji portalı sloganı ile 2007 yılında açılan web sitemizde güvenle kullanabileceğiniz oyun, uygulama, melodi, duvar kağıdı ve akıllı cihazların teknik özellikleri ile ilgili paylaşıyoruz.

Misyonumuz

Cepde ekibi olarak internet üzerindeki misyonumuz, insanların daha hızlı, güvenli ve orijinalliğini kaybetmemiş dosyalara ulaşmasına yardımcı olmak. Bu misyon çerçevesinde ekibimiz her gün güncel içerikleri inceleyerek kullanıcılarımızla buluşturmaya çalışıyor. Başta Android ekosistemi olmak üzere, her gün güncellenen veya yeni yayınlanmış oyun ve uygulamaları ziyaretçilerimize tanıtmak, indirilmesine aracı olmak amacıyla içerikler oluşturuyoruz. Android oyun ve uygulamaların yanında, duvar kağıdı ve zil sesi gibi içeriklerle akıllı cihazlara özel içerikler sunuyoruz. Ayrıca, günden güne yeni çıkan akıllı telefon, tablet, akıllı saat ve bileklik gibi hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan tüm akıllı cihazların teknik özelliklerini inceleyerek kullanıcılarımıza sunmaya çalışıyoruz.

Sanal dünya yakıştırmaları yapılan internette güvenlik oldukça önemlidir. İnternetin ve ziyaretçilerimizin daha güvenli bir şekilde deneyim yaşamaları önceliklerimiz arasındadır. Ekip olarak, hem mobil oyun ve uygulama geliştiricilerinin haklarına saygılı olmak hem de kullanıcılarımızın akıllı cihazlarının güvenliğini sağlamak için, Cepde üzerinde paylaştığımız tüm dosyaları orijinal haliyle ve virüs taraamsından geçirdikten sonra paylaşıyoruz. Geliştiricilerin haklarını ihlal etmek amacıyla çeşitli yöntemlerle kırılmış ve değiştirilmiş APK dosyalarını kesinlikle paylaşmadığımızı bilmenizi isteriz. Android oyun ve uygulama kategorilerinde yayınladığımız tüm dosyalar, Google Play'de yer aldığı haliyle orijinal olarak paylaşılmaktadır.