Brawl Stars ikon

Brawl Stars APK

v30.242

Brawl Stars APK, gerçek zamanlı savaşlara katılacağınız eğlenceli bir nişancı oyunudur. Supercell tarafından geliştirilen oyun geniş kurgusu ve farklı oyun modlarıyla oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor.


Oyun temel olarak nişancı kurgusunun öne çıktığı bir yapıya sahip. 4 farklı oyun modunda da amacınız gerçek zamanlı savaşlarda rakiplerinizi yenerek savaşı kazanmak. Başlangıçta seçeceğiniz karakterle birlikte oyunda ilerliyorsunuz. Başarınıza göre seviyeniz arttıkça hem karakterinizin gelişim kilitlerini hem de yeni karakterlerin kilitlerini açabiliyorsunuz. Brawl Stars'ın en önemli özelliği farklı kurgulara sahip oyun modları. Modların kurgusu tam olarak şöyle:


  • Bounty: Ekibinizin başarısını arttırmak için rakiplerle doğrudan savaşıyor ve olabildiğince fazla puan toplamaya çalışıyorsunuz.
  • Smash & Grab: Savaş haritasındaki elmasları toplamanız gereken bölüm. 10 kristali toplayan ekip oyunu kazanıyor,
  • Heist: Ekip kasalarını koruma bölümü. Her takım kasasını korumak ve rakip takımın kasasını yok etmek için aksiyon dolu savaşlarda boy gösterir,
  • Showdown: Hayatta kalma tarzına benzeyen oyun modu. 10 oyuncu yavaş yavaş daralan haritada son hayatta kalan oyuncu, yani Brawler olmak için savaşıyor.

Clash Royale ve Clash of Clans oyunlarıyla milyonlarca kullanıcıya ulaşan Supercell, Brawl Stars oyunu sayesinde yine oyuncuların beğenisini kazanmış durumda. Oyunun grafik kalitesi ve sezgisel kontroller Supercell ekibinin tecrübesini yansıtacak kadar başarılı. Tamamen ücretsiz ve internet üzerinden oynanan oyunu Brawl Stars APK olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Brawl Stars ekran görüntüleri Brawl Stars ekran görüntüleri Brawl Stars ekran görüntüleri Brawl Stars ekran görüntüleri Brawl Stars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Brawl Stars APK son sürüm güncellemesi ile birlikte;

Poco'nun sahnesi isimli yeni tema eklenmiş,

Amber savaşçısı eklenmiş,

Cadılar Bayramı için yeni kostümler eklenmiş,

Harita geliştirmenizi sağlayan Harita Oluşturucu özelliği eklenmiş,

Oyun içi maçlardan ücretsiz kostüm ve rozet kazanma özelliği eklenmiş.

Yorumlar

Brawl Stars için toplam 50 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 gün önce Brawl Stars v30.242 için
Brawl stars
Ziyaretçi16 gün önce Brawl Stars v30.242 için
Nasıl hile
Ziyaretçi21 gün önce Brawl Stars v30.242 için
Ben 24000 kupayim yuklemenin beyni bozuk galiba oyunu bitirdim ama yinede oynuyom
Ziyaretçi30 gün önce Brawl Stars v30.242 için
Yüklen lütfen
Ziyaretçi1 ay önce Brawl Stars v30.242 için
BENCE DÜNYANIN 2. YERİ ALIR 1. YERİ ROBLOX ALIR. :) 2 OYUNDA ÇOOOOOOOOK & GÜZEEEEL :)