Cargo Simulator 2021: Türkiye ikon

Cargo Simulator 2021: Türkiye APK

v1.15

Cargo Simulator 2021: Türkiye oyununda gerçekçi kamyon sürme deneyimi sizi bekliyor.


Türkiye haritası esas alınarak geliştirilen Cargo Simulator 2021: Türkiye oyunu, kamyonunuzla birlikte nakliye görevlerini yerine getirmeye çalışacağınız keyifli bir yapım. Onlarca şehir ve ilçenin yol haritası oyunda bulunuyor. Her ilçedeki çeşitli yük noktalarını ziyaret ederek taşıma görevlerine başlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, size verilen yükü doğru zamanda ve sağlam şekilde varış noktasına götürmek.


2019 versiyonu ile milyonlarca oyuncuya ulaşan Cargo Simulator, bu oyunla birlikte güncel kamyon modelleri ve yol haritasını oyun severlerin beğenisine sunuyor. Android tır ve kamyon sürme oyunlarını seviyorsanız Cargo Simulator 2021 oyununu kesinlikle denemelisiniz.


smSoft ekibi tarafından geliştirilen Cargo Simulator 2021 Türkiye hem gerçekçi fizik modellemesi hem kaliteli grafikleri sayesinde eğlenceli bir deneyim sunuyor. Cargo Simulator 2021 APK dosyasını hemen ücretsiz indirin ve kamyon simülasyonu oyununu oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cargo Simulator 2021: Türkiye nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Cargo Simulator 2021: Türkiye APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Cargo Simulator 2021: Türkiye ekran görüntüleri Cargo Simulator 2021: Türkiye ekran görüntüleri Cargo Simulator 2021: Türkiye ekran görüntüleri Cargo Simulator 2021: Türkiye ekran görüntüleri Cargo Simulator 2021: Türkiye ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Cargo Simulatör 2021 APK son sürüm güncellemesinde;

Mercures Axe1840 kamyon modeli eklenmiş,

Yeni yük çeşitleri eklenmiş,

Quick mod geliştirilmiş,

İç kamera görünümü yenilenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder