PUBG MOBILE ikon

PUBG MOBILE APK

v3.1.0

PUBG MOBILE Açıklama

En iyi hayatta kalma oyunlarından birisi olan PUBG Mobile APK, Android için resmi olarak sunuldu: PUBG APK dosyasını indirerek bu sürükleyici oyunu oynayabilirsiniz.


Hayatta kalma oyun tarzının yaratıcısı olan PUBG bilgisayar versiyonuyla milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştı. Android versiyonu Tencent Games tarafından resmi lisanslı olarak geliştirilen PUBG Mobile, Tencent Games tarafından Android'e uyarlandı. PUBG APK dosyasını indirerek aksiyon dolu hayatta kalma savaşındaki yerinizi hemen alabilirsiniz. Oyunu bilmeyenler için biraz anlatalım: Başlangıçta oyuncu karakterinizi ve cinsiyetinizi seçtikten sonra oynamaya hazır oluyorsunuz.


Her bölüm başında en fazla 100 oyuncu silahları olmadan uçakla ıssız bir adaya paraşütle bırakılıyor ve savaş başlamış oluyor. Oyuncuların adaya indikten sonra yapmaları gereken ilk şey çevreye gizlenmiş olan silahları bulmak. Savaş sırasında her oyuncu düşmanınız olduğu için sürekli gizlenmek ve çevreyi korumak zorundasınız. Bununla birlikte, araba ve boş bir binayı ele geçirmek oyunun ilerleyen aşamalarında size avantaj sağlıyor. Oyun haritasının oldukça geniş bir alanı içermesi, arabayla hem silah aramayı hem de adayı keşfetmenizi kolaylaştırıyor. En nihayetinde adaya bırakılan yüz oyuncu içerisinde hayatta kalmayı başaran tek kişi oyunu kazanmış oluyor.


PUBG oynamaya yeni başlayanlar için bir ipucu verelim. Oyunda silahlar genelde bina içerisine veya çevresine koyuluyor. Bu nedenle uçaktan atlarken binalara, hatta binaların üstüne atlamaya çalışmak silahları daha erken bulmanızı sağlayabilir. Bulacağınız silahların gücü farklı olabilir; her bölümde silahlar farklı bir konuma yerleştirildiği için her defasında aynı silahları bulamıyorsunuz zaten.


NOT: Android PUBG Mobil oyunu yüksek kaliteli grafikleri ve ağır datası nedeniyle yüksek bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyuyor. Android için resmi geliştirici olan Tencent Games akıcı bir oyun deneyimi için 2 GB RAM ve Android 4.3 üzerine sahip Android telefon öneriyor.

Son güncellemede neler var?

PUBG MOBILE APK son sürüm güncellemesinde;

Gökyüzü Şöleni isimli yeni oyun teması eklenmiş,

Ev inşa etme özelliği eklenmiş,

Yeni WOW oynanışı eklenmiş,

Miramar haritası geliştirilmiş (Mega Miramar),

Oyun performansı optimize edilmiş,

Oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

PUBG MOBILE ekran görüntüleri PUBG MOBILE ekran görüntüleri PUBG MOBILE ekran görüntüleri PUBG MOBILE ekran görüntüleri PUBG MOBILE ekran görüntüleri
Artıları

Muhteşem oyun tarzı,

Başarılı oyun kurgusu,

Sürükleyici grafikler,

Detaylı ada haritası.

Eksileri

Yüksek sistem gereksinimi,

Yüksek dosya boyutu.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1.0

GeliştiriciLevel Infinite

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 10.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi15.03.2018 - 11:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme392478

Dosya boyutu 1.83 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8333

GÜVENLİKİndireceğiniz PUBG MOBILE APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tencent.ig

APK imzası: 3ec8cd69d71b7922e2a17445840866b26d86e283

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

PUBG MOBILE oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

PUBG MOBILE nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PUBG MOBILE APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

PUBG MOBILE ipuçları

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

667 kullanıcı oyuna göre

PUBG MOBILE için toplam 216 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 ay önce PUBG MOBILE v2.6.0 için
indiriliyomu
Ziyaretçi3 yıl önce PUBG MOBILE - Serüven v1.4.0 için
Bu gerçek pubg mobile mi
Ziyaretçi3 yıl önce PUBG MOBILE KARAKIN v1.3.1 için
Minecraft eğlenceli diye 5 yıldız verdim yoksa vermezdim
Ziyaretçi3 yıl önce PUBG MOBILE KARAKIN v1.3.1 için
Biz şimdi yuklersek ne olur üç mu ? Veriyo
Ziyaretçi3 yıl önce PUBG MOBILE ÇILGIN RİTİMLER v1.3.0 için
en iyi oyun, pubg mobile'ı seviyorum, teşekkürler
Ziyaretçi3 yıl önce PUBG Mobile v1.1.0 için
Pubg sevdigim oyundur ama ben hileli oynamak istiyorum
Ziyaretçi3 yıl önce PUBG Mobile v1.1.0 için
Hilelimi pubg
Pro Qamer3 yıl önce PUBG Mobile v1.1.0 için
Mrb
Ziyaretçi3 yıl önce PUBG Mobile v1.1.0 için
Benim sürümün yetmediği için burdan yüklüyorum olur mu?
Ziyaretçi3 yıl önce PUBG Mobile v1.1.0 için
Hilemi bu pubg
Ziyaretçi3 yıl önce PUBG Mobile v1.1.0 için
hayır