PUBG Mobile RUNİK GÜÇ ikon

PUBG Mobile RUNİK GÜÇ APK

v1.2.0

En iyi hayatta kalma oyunlarından birisi olan PUBG Mobile APK, Android için resmi olarak sunuldu: PUBG APK dosyasını indirerek bu sürükleyici oyunu oynayabilirsiniz.


Hayatta kalma oyun tarzının yaratıcısı olan PUBG bilgisayar versiyonuyla milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştı. Android versiyonu Tencent Games tarafından resmi lisanslı olarak geliştirilen PUBG Mobile, Tencent Games tarafından Android'e uyarlandı. PUBG APK dosyasını indirerek aksiyon dolu hayatta kalma savaşındaki yerinizi hemen alabilirsiniz. Oyunu bilmeyenler için biraz anlatalım: Başlangıçta oyuncu karakterinizi ve cinsiyetinizi seçtikten sonra oynamaya hazır oluyorsunuz.


Her bölüm başında en fazla 100 oyuncu silahları olmadan uçakla ıssız bir adaya paraşütle bırakılıyor ve savaş başlamış oluyor. Oyuncuların adaya indikten sonra yapmaları gereken ilk şey çevreye gizlenmiş olan silahları bulmak. Savaş sırasında her oyuncu düşmanınız olduğu için sürekli gizlenmek ve çevreyi korumak zorundasınız. Bununla birlikte, araba ve boş bir binayı ele geçirmek oyunun ilerleyen aşamalarında size avantaj sağlıyor. Oyun haritasının oldukça geniş bir alanı içermesi, arabayla hem silah aramayı hem de adayı keşfetmenizi kolaylaştırıyor. En nihayetinde adaya bırakılan yüz oyuncu içerisinde hayatta kalmayı başaran tek kişi oyunu kazanmış oluyor.


PUBG oynamaya yeni başlayanlar için bir ipucu verelim. Oyunda silahlar genelde bina içerisine veya çevresine koyuluyor. Bu nedenle uçaktan atlarken binalara, hatta binaların üstüne atlamaya çalışmak silahları daha erken bulmanızı sağlayabilir. Bulacağınız silahların gücü farklı olabilir; her bölümde silahlar farklı bir konuma yerleştirildiği için her defasında aynı silahları bulamıyorsunuz zaten.


NOT: Android PUBG Mobil oyunu yüksek kaliteli grafikleri ve ağır datası nedeniyle yüksek bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyuyor. Android için resmi geliştirici olan Tencent Games akıcı bir oyun deneyimi için 2 GB RAM ve Android 4.3 üzerine sahip Android telefon öneriyor.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

PUBG Mobile RUNİK GÜÇ oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

PUBG Mobile RUNİK GÜÇ nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PUBG Mobile RUNİK GÜÇ APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
PUBG Mobile RUNİK GÜÇ ekran görüntüleri PUBG Mobile RUNİK GÜÇ ekran görüntüleri PUBG Mobile RUNİK GÜÇ ekran görüntüleri PUBG Mobile RUNİK GÜÇ ekran görüntüleri PUBG Mobile RUNİK GÜÇ ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PUBG Mobile APK son sürüm ile;

Runik güç bölümü eklenmiş. Ateş, buz ve rüzgar run'ları ile savaş alanına hükmetmek için savaşın.

Metro Royale 2. sezon eklenmiş. İkinci sezonla birlikte onur sistemi yenilenmiş ve karakterler için yeni giysi paketleri eklenmiş.

Artıları

Muhteşem oyun tarzı,

Başarılı oyun kurgusu,

Sürükleyici grafikler,

Detaylı ada haritası.

Eksileri

Yüksek sistem gereksinimi,

Yüksek dosya boyutu.

PUBG Mobile RUNİK GÜÇ ipuçları

Yorumlar

PUBG Mobile RUNİK GÜÇ için toplam 211 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi17 gün önce PUBG Mobile v1.1.0 için
Pubg sevdigim oyundur ama ben hileli oynamak istiyorum
Ziyaretçi24 gün önce PUBG Mobile v1.1.0 için
Hilelimi pubg
Pro Qamer1 ay önce PUBG Mobile v1.1.0 için
Mrb
Ziyaretçi1 ay önce PUBG Mobile v1.1.0 için
Benim sürümün yetmediği için burdan yüklüyorum olur mu?
Ziyaretçi1 ay önce PUBG Mobile v1.1.0 için
Hilemi bu pubg
Ziyaretçi1 ay önce PUBG Mobile v1.1.0 için
hayır