Mario Kart Tour ikon

Mario Kart Tour APK

v2.0.1

Mario Kart Tour oyunu ile Super Mario ve arkadaşları dünya turuna çıkıyor.


Klasik Super Mario serisinden sonra Mario Kart Tour oyunu ile Mario serisi genişlemeye devam ediyor. Gerçek zamanlı ve gerçek oyuncularla birlikte oynayacağınız oyunda Super Mario ile birlikte kart yarış arabasına binerek dünyanın birçok yerinde yarışlara katılıyorsunuz. Tüm yarış oyunlarında olduğu gibi bu yarışta da kazanmak için birinci olmanız şart. Bununla birlikte yarışı kazandıkça yeni karting arabalarının kilidini açarak garajınızdaki araba koleksiyonunu genişletebilirsiniz.


Nintendo ekibi tarafından geliştirilen Mario Kart Tour ön kayıt aşamasında bile milyonlarca takipçiye ulaşmış durumda. Oyuna ait Mario Kart Tour APK dosyası yayınlandığında inceleyip daha detaylı bir şekilde sizi bilgilendireceğiz ve buradan dosyayı indirmeye açacağız. Mario Kart Tour oyununu oynamak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin.

Mario Kart Tour ekran görüntüleri Mario Kart Tour ekran görüntüleri Mario Kart Tour ekran görüntüleri Mario Kart Tour ekran görüntüleri Mario Kart Tour ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mario Kart Tour APK güncel sürümünde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder