Konuşan Tom Altın Peşinde ikon

Konuşan Tom Altın Peşinde APK

v2.8.3.67

Konuşan Tom ve Angela biriktirdikleri altını çalan hırsızı yakalayıp altınlarını geri almak için sonsuz eğlenceli bir maceraya atıldılar. Bu macera boyunca onların en iyi yol arkadaşı siz olmalısınız. Yol üzerindeki güçlendiriciler ve küçük ödülleri toplayarak Tom ve Angela ile birlikte arkadaşlarının güçlerini sürekli yüksek tutun.

 

Farklı farklı koşu parkurunun olduğu oyunda yeni dünyalar keşfedin. Tom ve Angela hırsızın peşinde iken bir yandan onların hayallerindeki evi siz yapın. Birbirinden eğlenceli parkurlar ve harika yeni dünyalar sizi bekliyor. İyi oyunlar.

Konuşan Tom Altın Peşinde ekran görüntüleri Konuşan Tom Altın Peşinde ekran görüntüleri Konuşan Tom Altın Peşinde ekran görüntüleri Konuşan Tom Altın Peşinde ekran görüntüleri Konuşan Tom Altın Peşinde ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oynanışa yönelik geliştirmeler ve hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Konuşan Tom Altın Peşinde için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Konuşan Tom Altın Peşinde v2.8.3.67 için
helelımı hılelı degılse ben hılelı yaparım onu nasılmı bır program sayesınde lucky pacther bu purogram hıle yapmak ıcındır
Ziyaretçi4 yıl önce Konuşan Tom Altın Peşinde v1.8.2.1069 için
Aynen
Ziyaretçi4 yıl önce Konuşan Tom Altın Peşinde v1.2.1.333 için
Hillelimi
Ziyaretçi5 yıl önce Konuşan Tom Altın Peşinde v1.2.1.333 için
Guzel