Horror Show - Çevrimiçi Korku Oyunu ikon

Horror Show - Çevrimiçi Korku Oyunu APK

v0.99.1.4

Horror Show APK, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir Çevrimiçi Korku oyunu.


Android korku oyunları arasında oldukça popüler olan Horrow Show oyununda sizi öldürmek isteyen düşmanlara karşı mücadele ediyorsunuz. Ya hayatta kalmak için savaşacak ya da korkudan tımarhaneye düşeceksiniz. Stratejinizi doğru geliştirin ve oyunun kaderini belirleyin.


Oyunun korku hikayesi farklı özelliklere sahip dört kurban üzerinden ilerliyor. Karşınızda ise av yeteneği yüksek seviyede olan üç manyak karakter var. Mücadele etmek için kullanacağınız mantık oyunları ile bu kabustan nasıl kurtulacağınızı çözmeniz gerekiyor.


Horror Show APK'nın en sevdiğimiz özelliği gerçek zamanlı ve çok oyunculu olması. Yani her defasında gerçek oyunculardan oluşan kişiler sizinle beraber bu korku oyununda mücadele ediyor. Bu oyuncularla işbirliği yaparak kabustan kurtulmanın yollarını daha kolay bulabilirsiniz.


Azur Interactive ekibinin geliştirdiği bu oyun tamamen ücretsiz. Mükemmel seviyede grafikleri ve korku dolu hikayesi sayesinde severek oynayacağınız oyuna başlamak için Horror Show APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Horror Show - Çevrimiçi Korku Oyunu ekran görüntüleri Horror Show - Çevrimiçi Korku Oyunu ekran görüntüleri Horror Show - Çevrimiçi Korku Oyunu ekran görüntüleri Horror Show - Çevrimiçi Korku Oyunu ekran görüntüleri Horror Show - Çevrimiçi Korku Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder