War Wings ikon

War Wings APK

v5.1.37

War Wings Açıklama

War Wings gökyüzü savaşçılarını karşı karşıya getiren sürükleyici bir aksiyon oyunu.

 

Pilot olarak yer aldığınız oyunda rakiplerinizle it dalaşlarına çıkacak ve gerektiği yerde savaşacaksınız. Zorlu görevler içeren oyunun en zevkli yanı başarılı uçak simülasyonu yapısı. Oyun içerisinde buna uygun hem solo, yani serbest hem de filo uçuşları var. Hangi modu seçerseniz seçin yıldız bir pilotun yapması gerektiği gibi uçağı sürecek ve düşmanı görüş alanınıza aldıktan sonra yere indireceksiniz.

 

War Wings'te savaşlar 4'e 4 takımlar halinde PvP modunda gerçekleşiyor. Her savaştan kazanacağınız para ödülleri ile uçağınızın parçalarını geliştirebilir veya daha yeni bir uçak satın alabilirsiniz. Ayrıca uçaklar için 70'ten fazla kişiselleştirme seçeneği sayesinde gökyüzünde kendinizi düşmanlara gösterecek değişiklikleri yapabilirsiniz.

 

Miniclip ekibinin geliştirdiği War Wings çevre tasarımı ve simülasyonu ile oldukça gerçekçi bir uçak savaşı deneyimi sunuyor. Ücretsiz War Wings APK dosyasını indirerek gökyüzü savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

War Wings ekran görüntüleri War Wings ekran görüntüleri War Wings ekran görüntüleri War Wings ekran görüntüleri War Wings ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.1.37

GeliştiriciMiniclip.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi27.03.2018 - 21:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme135

Dosya boyutu 276 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8525

GÜVENLİKİndireceğiniz War Wings APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tencent.warwings2

War Wings nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. War Wings APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder