Redungeon ikon

Redungeon APK

v4.65

Redungeon Açıklama

Redungeon karanlık zindanlarda serüvene çıkacağınız fantastik ve aksiyon dolu bir Android oyunu.


Arcade tarzının grafiklerini başarıyla kurgulayan Redungeon, platform tabanlı bir oyun. Tabii ki bu platformlar karanlık zindanlardan oluşuyor. Göreviniz ise zindanlardaki tuzaklara yakalanmadan geçmeyi başarmak. Şimdi okuyunca biraz basit gibi gelmiş olabilir, ama hiç de öyle değil. Öncelikle zindanlarda çok farklı tuzaklar karşınıza geliyor. Zaten oyunun eğlenceli tarafı da bu. Her defasında farklı tuzaklarla karşılaşmak, sizi oyuna daha da bağlıyor.


Redungeon'da kontrol edeceğiniz hero isimli karakterler var. Hepsinin de yetenekleri farklı. Yani, sahip olduğunuz karakterlerin özelliklerini tuzakları geçerken kullanabilirsiniz. Eğer bir tuzakta başarısız olursanız, karakter değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz. Bu sayede hem parkuru geçebilir hem de yeni karakterlerle oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.


Nitrome Android oyun stüdyosunun geliştirdiği Redungeon, piksel tarzı arcade grafikleri ve sonsuz oyun kurgusu ile kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Redungeon APK dosyasını Cepde üzerinden şimdi indirin ve bu fantastik zindan oyununa hemen başlayın. İyi eğlenceler.

Redungeon ekran görüntüleri Redungeon ekran görüntüleri Redungeon ekran görüntüleri Redungeon ekran görüntüleri Redungeon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.65

GeliştiriciNitrome

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi25.05.2020 - 12:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme42

Dosya boyutu 42.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10419

GÜVENLİKİndireceğiniz Redungeon APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nitrome.redungeon

APK imzası: f7540623715ad870ff5e328f95b3084a90b5c805

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder