Redungeon ikon

Redungeon APK

v4.65

Redungeon karanlık zindanlarda serüvene çıkacağınız fantastik ve aksiyon dolu bir Android oyunu.


Arcade tarzının grafiklerini başarıyla kurgulayan Redungeon, platform tabanlı bir oyun. Tabii ki bu platformlar karanlık zindanlardan oluşuyor. Göreviniz ise zindanlardaki tuzaklara yakalanmadan geçmeyi başarmak. Şimdi okuyunca biraz basit gibi gelmiş olabilir, ama hiç de öyle değil. Öncelikle zindanlarda çok farklı tuzaklar karşınıza geliyor. Zaten oyunun eğlenceli tarafı da bu. Her defasında farklı tuzaklarla karşılaşmak, sizi oyuna daha da bağlıyor.


Redungeon'da kontrol edeceğiniz hero isimli karakterler var. Hepsinin de yetenekleri farklı. Yani, sahip olduğunuz karakterlerin özelliklerini tuzakları geçerken kullanabilirsiniz. Eğer bir tuzakta başarısız olursanız, karakter değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz. Bu sayede hem parkuru geçebilir hem de yeni karakterlerle oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.


Nitrome Android oyun stüdyosunun geliştirdiği Redungeon, piksel tarzı arcade grafikleri ve sonsuz oyun kurgusu ile kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Redungeon APK dosyasını Cepde üzerinden şimdi indirin ve bu fantastik zindan oyununa hemen başlayın. İyi eğlenceler.

Redungeon ekran görüntüleri Redungeon ekran görüntüleri Redungeon ekran görüntüleri Redungeon ekran görüntüleri Redungeon ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder