Creative Destruction ikon

Creative Destruction

v2.0.1641

Creative Destruction, Android için geliştirilen sürükleyici bir hayatta kalma oyunudur. PUBG Mobile ve Fortnite benzeri grafik yapısıyla dikkat çeken oyunda gerçek oyunculara karşı mücadele edecek, gerçeküstü silahlarla savaşmanın keyfini çıkaracaksınız.

 

Creative Destruction, 4x4 kilometrelik geniş bir harita içeriyor. Diğer Android hayatta kalma oyunları gibi uçaktan atlayarak harita üzerinde istediğiniz bir yere iniyorsunuz ve mücadele başlamış oluyor. Her savaşta toplam 100 oyuncu var ve en son hayatta kalan oyuncu savaşı kazanacak. Creative Destruction Android'deki hayatta kalma oyunlarına yeni özellikler getiren bir oyun. Örneğin, çevreden sadece silahla birlikte, aynı zamanda duvar örmenizi sağlayacak yapı malzemeleri de topluyorsunuz. Bu malzemeleri çatışma sırasında duvar örerek kendinizi koruma altına almanızı sağlıyor. Güçlü silahların inşa edilen duvarları yıkabildiğini belirtelim.

 

Creative Destruction aslında FortCraft'ın Google Play'den kaldırılması üzerine geliştirilen, bir nevi devamı sayılan bir oyun durumunda. Hem oyun kurgusu hem de grafik yapısı bakımından iki oyun neredeyse aynı. Sadece küçük değişiklikler yapılarak tekrar oyuncuların deneyimine sunulmuş. Creative Destruction'ın öne çıkan özelliği ise yıkıcı güç. Fortnite ve Fortcraft'ı takip eden kullanıcıların iyi bildiği bu özellik harita üzerinde karşınıza çıkan hemen her şeyi yıkmanızı sağlıyor. Bu sayede yıkacağınız yapının içinden çıkan özel sandıkları toplayarak silah envanterinizi ve çevre materyallerini kazanmış oluyorsunuz.

 

Oyunda kullanılan grafik kalitesi oldukça üst düzey ve sürükleyici animasyonlar oyunun zevkini arttıracak kadar başarılı. Tabi bu kalitenin arkasında bir dezavantaj var: oyunun RAM ihtiyacı oldukça yüksek. Takılmadan oynayabilmek için telefonunuzda en az 2 GB RAM olması gerekiyor. Eğer bu RAM miktarı cihazınızda yoksa düşük kalite grafiklerle takılmadan oynayabilirsiniz ancak bu durumda grafiklerin oyundaki etkisini göremiyorsunuz ve oyun basit bir hale geliyor.

 

Creative Destruction oynaması tamamen ücretsiz bir oyun. Creative Destruction APK dosyasını ücretsiz indirerek bu yıkıcı gücün ve hayatta kalma oyununun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Oyun 745 MB boyutunda olduğu için indirme işlemini Wi-Fi ağına bağlıyken yapmanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Creative Destruction oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Creative Destruction nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Creative Destruction APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Creative Destruction ekran görüntüleri Creative Destruction ekran görüntüleri Creative Destruction ekran görüntüleri Creative Destruction ekran görüntüleri Creative Destruction ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunun grafik ve kare hızı performansı optimize edilmiş,

Hareket dengesinde geliştirmeler yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.1641

GeliştiriciZuoMasterDeveloper

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi21.06.2018 - 15:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme7092

Dosya boyutu 1.86 GB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8871

Güvenlik seçicileri
Creative Destruction eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Creative Destruction versiyonları:
  • 1. Creative Destruction v1.0.421
  • 2. Creative Destruction v1.0.3
  • 3. Creative Destruction v1.0.1

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce Creative Destruction v1.0.421 için
Abi fortnite nin aynısı valla yemin ediyorum gerçek sevdim
Ziyaretçi1 yıl önce Creative Destruction v1.0.3 için
Abi guzelmi
Ziyaretçi1 yıl önce Creative Destruction v1.0.1 için
Çok güzel gözüküyor ama ben yüklüyemiyommm
Kullanıcı resmi
hsnDnz1 yıl önce Creative Destruction v1.0.1 için
Merhaba, dosya indirme işleminde bir sorun görünmüyor. Tarayıcı önbelleğinizi temizleyip tekrar denemenizi tavsiye ederiz.