Miraculous Ladybug & Cat Noir ikon

Miraculous Ladybug & Cat Noir APK

v4.7.30

Miraculous Ladybug & Cat Noir sürükleyici hikayeye sahip yepyeni bir koşu oyunudur.


Marinette & Adrien'a isimli süper kahramanların Paris'i kurtarmasını konu alan oyunda kötü karakterleri yakalamak ve şehirde adaleti sağlamak için koşuyor, görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyunun başlangıcında bu iki karakter sıradan genç insanlar gibi duruyor ama, Paris'i yok etmek isteyen kötüler ortaya çıkınca süper kahramana dönüşüyorlar. Onlarla birlikte evlerin çatısından atlayacak, Paris'in sokaklarında koşacak ve kötülerle kavga edeceksiniz.


Oyunun yüksek kaliteli grafikleri çok zevkli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlarken, geniş ve başarılı kurgu sayesinde sürükleyici bir hikayeye katılıyorsunuz. Ücretsiz sunulan Miraculous Ladybug & Cat Noir APK dosyasını hemen indirerek bu yeni koşu oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Android koşu oyunları sevenler için bir ipucu verelim: Her koşu oyununda olduğu gibi Miraculous Ladybug & Cat Noir'de de engeller ve özel güçlendiriciler karşınıza çıkıyor. Görevleri tamamlarken bunlardan faydalanmak başarınızı arttırmanıza yardımcı oluyor. Bu nedenle bunları toplamaya dikkat etmenizde her zaman fayda var. İyi eğlenceler.

Miraculous Ladybug & Cat Noir nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Miraculous Ladybug & Cat Noir APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Miraculous Ladybug & Cat Noir ekran görüntüleri Miraculous Ladybug & Cat Noir ekran görüntüleri Miraculous Ladybug & Cat Noir ekran görüntüleri Miraculous Ladybug & Cat Noir ekran görüntüleri Miraculous Ladybug & Cat Noir ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Miraculous Ladybug & Cat Noir APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Miraculous Ladybug & Cat Noir için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Miraculous Ladybug & Cat Noir v1.0.4 için
Yeni sürümü yok mu ya
Ziyaretçi3 yıl önce Miraculous Ladybug & Cat Noir v1.0.4 için
Miraculous ladybug android oyunu nu seviyorum çok çok güzel bir oyun galiba