Miraculous Ladybug & Cat Noir ikon

Miraculous Ladybug & Cat Noir

v1.0.4

Miraculous Ladybug & Cat Noir sürükleyici hikayeye sahip yepyeni bir koşu oyunudur.

 

Marinette & Adrien'a isimli süper kahramanların Paris'i kurtarmasını konu alan oyunda kötü karakterleri yakalamak ve şehirde adaleti sağlamak için koşuyor, görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyunun başlangıcında bu iki karakter sıradan genç insanlar gibi duruyor ama, Paris'i yok etmek isteyen kötüler ortaya çıkınca süper kahramana dönüşüyorlar. Onlarla birlikte evlerin çatısından atlayacak, Paris'in sokaklarında koşacak ve kötülerle kavga edeceksiniz.

 

Oyunun yüksek kaliteli grafikleri çok zevkli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlarken, geniş ve başarılı kurgu sayesinde sürükleyici bir hikayeye katılıyorsunuz. Ücretsiz sunulan Miraculous Ladybug & Cat Noir APK dosyasını hemen indirerek bu yeni koşu oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Android koşu oyunları sevenler için bir ipucu verelim: Her koşu oyununda olduğu gibi Miraculous Ladybug & Cat Noir'de de engeller ve özel güçlendiriciler karşınıza çıkıyor. Görevleri tamamlarken bunlardan faydalanmak başarınızı arttırmanıza yardımcı oluyor. Bu nedenle bunları toplamaya dikkat etmenizde her zaman fayda var. İyi eğlenceler.

Miraculous Ladybug & Cat Noir ekran görüntüleri Miraculous Ladybug & Cat Noir ekran görüntüleri Miraculous Ladybug & Cat Noir ekran görüntüleri Miraculous Ladybug & Cat Noir ekran görüntüleri Miraculous Ladybug & Cat Noir ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.4

GeliştiriciCrazy Labs by TabTale

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi03.05.2018 - 11:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme353

Dosya boyutu 98.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8694

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi8 ay önce Miraculous Ladybug & Cat Noir v1.0.4 için
Yeni sürümü yok mu ya
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi11 ay önce Miraculous Ladybug & Cat Noir v1.0.4 için
Miraculous ladybug android oyunu nu seviyorum çok çok güzel bir oyun galiba