Kafa Topu 2 ikon

Kafa Topu 2

v1.126

Masomo Gaming'in geliştirdiği Online Kafa Topu tamamen yenilenerek Kafa Topu 2 adıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu.


Online Kafa Topu'nun sevilen oyun yapısı Kafa Topu 2'de de bulunuyor. Özel güçlere sahip karakterlerle teke tek maçlar yapacağınız oyunun yeni versiyonunda hem grafik alt yapısı hem de fiziki modellemede birçok geliştirme yapılmış. Gerçek oyunculara karşı yapılan maçlar, özel güçlere sahip karakterler ve yeni oyunla birlikte eklenen stadyum özelliği Kafa Topu 2'nin öne çıkan özellikleri arasında. Yeni kafa topu oyununun en çok dikkat çeken özelliği ise yeni stadyumlar ve futbolcu aksesuarları. Şampiyona ve lig tarzında yapılan maçlardan kazanacağınız puanlarla hem oyuncularınızı hem de stadyumunuzu geliştirmeniz mümkün.


Grafik kalitesinin ilk sürümdeki gibi yüksek olduğu oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Kafa topu heyecanını yeni özelliklere sahip versiyonuyla yaşamak için Kafa Topu 2 APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Kafa Topu 2 ekran görüntüleri Kafa Topu 2 ekran görüntüleri Kafa Topu 2 ekran görüntüleri Kafa Topu 2 ekran görüntüleri Kafa Topu 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kafa Topu 2 APK son sürüm güncellemesiyle Galatasaray forması ve çıkartmaları eklenmiş. Ayrıca oyunda sorun çıkaran hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Kafa Topu 2 için toplam 17 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi26 gün önce Kafa Topu 2 v1.126 için
Yaxsi oyun bence bit kac da yorum katilsa yaxsi olur bence
Progaming pro2 ay önce Kafa Topu 2 v1.96 için
Hile varmı
Ziyaretçi5 ay önce Kafa Topu 2 v1.96 için
Hile olmuyor
Ziyaretçi5 ay önce Kafa Topu 2 v1.96 için
Oyunu sevdimmmmmmm
Ziyaretçi11 ay önce Kafa Topu 2 v1.92 için
Abi hilelimi