8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ikon

8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu APK

v1.18

8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu Açıklama

8 Ball Hero, bilardo süper yıldızı olmak için gerçek zamanlı bilardo maçı yapacağınız eğlenceli bir Android oyun.


Bilardoda yetenekli misiniz? 8 Ball Hero yeteneklerinizi göstermeniz için oldukça iyi bir seçenek. Gerçek zamanlı bilardo maçlarına katılacağınız bu oyunda dünyanın her yerindeki oyuncularla maç yapacak, bilardonun en iyisi olmaya çalışacaksınız. Oyunun öne çıkan özelliği, gerçek zamanlı oyun yapısı ve buna uygun dünyanın her yerinde katılacağınız maçlar.


Bu oyunda tek bir oyun mekanı yok. Bilardo turnuvalarına katıldığınızda dünyanın birçok şehrinde düzenlenen etkinliklere katılıyor ve maç yapıyorsunuz. Üç boyutlu grafiklerle desteklenmiş maç salonlarında taraftarlar siz ve rakibiniz arasında seçim yapacak; iyi bir bilardo oynayıcısı olursanız en büyük taraftar grubuna da sahip olabilirsiniz.


Android bilardo oyunları arasında oldukça popüler olan 8 Ball Hero, hem ücretsiz olması hem de kaliteli oyun yapısı sayesinde mutlaka denenmesi gereken bir yapım olmuş. 8 Ball Hero APK dosyasını ücretsiz indirerek gerçek zamanlı bilardo maçlarına katılabilir ve yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

8 Ball Hero APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.18

GeliştiriciFirst Touch Games Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi14.06.2020 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme34

Dosya boyutu 74.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10458

GÜVENLİKİndireceğiniz 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.firsttouchgames.pool

APK imzası: 2511456071bb353ab4f422e56620aa6bce65d9a7

8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu versiyonları:
  • 1. 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu v1.16

8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder