8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ikon

8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu APK

v1.16

8 Ball Hero, bilardo süper yıldızı olmak için gerçek zamanlı bilardo maçı yapacağınız eğlenceli bir Android oyun.


Bilardoda yetenekli misiniz? 8 Ball Hero yeteneklerinizi göstermeniz için oldukça iyi bir seçenek. Gerçek zamanlı bilardo maçlarına katılacağınız bu oyunda dünyanın her yerindeki oyuncularla maç yapacak, bilardonun en iyisi olmaya çalışacaksınız. Oyunun öne çıkan özelliği, gerçek zamanlı oyun yapısı ve buna uygun dünyanın her yerinde katılacağınız maçlar.


Bu oyunda tek bir oyun mekanı yok. Bilardo turnuvalarına katıldığınızda dünyanın birçok şehrinde düzenlenen etkinliklere katılıyor ve maç yapıyorsunuz. Üç boyutlu grafiklerle desteklenmiş maç salonlarında taraftarlar siz ve rakibiniz arasında seçim yapacak; iyi bir bilardo oynayıcısı olursanız en büyük taraftar grubuna da sahip olabilirsiniz.


Android bilardo oyunları arasında oldukça popüler olan 8 Ball Hero, hem ücretsiz olması hem de kaliteli oyun yapısı sayesinde mutlaka denenmesi gereken bir yapım olmuş. 8 Ball Hero APK dosyasını ücretsiz indirerek gerçek zamanlı bilardo maçlarına katılabilir ve yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. İyi oyunlar.

8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri 8 Ball Hero – Bilardo Bulmaca Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder