NBA NOW Mobile Basketball Game ikon

NBA NOW Mobile Basketball Game APK

v1.2.9

NBA heyecanı NBA NOW oyunu ile devam ediyor. Dünyanın en iyi basketbol ligi olarak kabul edilen NBA mobil oyunu NBA NOW'da kendi basketbol takımınızı kuruyor ve gerçek oyunculara karşı maçları kazanmaya çalışıyorsunuz.

 

GAMEVIL stüdyosunun geliştirdiği NBA NOW, resmi lisanslı olan oyunlar arasında ama tüm basketbolcu karakterleri oyunda yok. Ancak kurt sayılan efsanevi basketbolcular ise oyunda yer alıyor. İlk başta kötü bir özellik gibi görünse de takımlar arasındaki güç dengesini düşündüğünüz zaman oldukça mantıklı geliyor. Her takımda çaylak basketbolcular olduğu gibi, tecrübeli ve lisanslı gerçek NBA basketbolcuları da oluyor.

 

NBA NOW oynaması gayet sade bir oyun. Maçları tek parmağınızı kullanarak oynayabiliyorsunuz, oyun pas atılması gerekn yerde pas atıyor, şut atılması gerekn yerde ise şut. Resmi olarak açıklanmasa da oyunun alt yapısında bir yapay zeka olması muhtemel. Android basketbol oyunlarını sevenler için NBA NOW denenmesi gereken oldukça kaliteli bir oyun. NBA NOW APK indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

NBA NOW Mobile Basketball Game ekran görüntüleri NBA NOW Mobile Basketball Game ekran görüntüleri NBA NOW Mobile Basketball Game ekran görüntüleri NBA NOW Mobile Basketball Game ekran görüntüleri NBA NOW Mobile Basketball Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder