NBA NOW 22 ikon

NBA NOW 22 APK

v1.0.2

NBA heyecanı NBA NOW 22 oyunu ile devam ediyor. Dünyanın en iyi basketbol ligi olarak kabul edilen NBA mobil oyunu NBA NOW 22'de kendi basketbol takımınızı kuruyor ve gerçek oyunculara karşı maçları kazanmaya çalışıyorsunuz.


Com2us stüdyosunun geliştirdiği NBA NOW 22, resmi lisanslı olan oyunlar arasında ama tüm basketbolcu karakterleri oyunda yok. Ancak kurt sayılan efsanevi basketbolcular ise oyunda yer alıyor. İlk başta kötü bir özellik gibi görünse de takımlar arasındaki güç dengesini düşündüğünüz zaman oldukça mantıklı geliyor. Her takımda çaylak basketbolcular olduğu gibi, tecrübeli ve lisanslı gerçek NBA basketbolcuları da oluyor.


NBA NOW 22 oynaması gayet sade bir oyun. Maçları tek parmağınızı kullanarak oynayabiliyorsunuz, oyun pas atılması gerekn yerde pas atıyor, şut atılması gerekn yerde ise şut. Resmi olarak açıklanmasa da oyunun alt yapısında bir yapay zeka olması muhtemel. Android basketbol oyunlarını sevenler için NBA NOW 22 denenmesi gereken oldukça kaliteli bir oyun. NBA NOW 22 APK indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

NBA NOW 22 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

NBA NOW 22 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. NBA NOW 22 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
NBA NOW 22 ekran görüntüleri NBA NOW 22 ekran görüntüleri NBA NOW 22 ekran görüntüleri NBA NOW 22 ekran görüntüleri NBA NOW 22 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder