Bike Unchained 2 ikon

Bike Unchained 2 APK

v5.4.0

Bike Unchained 2 Açıklama

Bike Unchained 2 dağcılık ve bisiklet yarışını bir araya getiren eğlenceli bir oyun.


Red Bull stüdyosunun geliştirdiği oyunda dağ bisikletinize atlıyor ve dağların zorlu yamaçlarında akrobatik bisiklet yarışlarına katılıyorsunuz. Oyundaki yarışlar Lig sistemi üzerinden ilerliyor. Yani gerçek oyuncularla beraber oynuyorsunuz ve en yüksek puanı kazanmak oyundaki tek amacınız. Lig'in üst sıralarında yükselmek için yarışı önde götürmeniz şart.


Bike Unchained 2'de onlarca farklı bisiklet ve yarış pisti var. Pistler doğal olarak dağlardaki zorlu koşullara sahip. Zaten oyunu zevkli kılan da bu zorlu pistler, bisikleti kontrol etmek çok daha keyifli oluyor. Akrobasi ve bisiklet yarışlarını seviyorsanız, Bike Unchained 2 kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Bike Unchained 2 APK dosyasını ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın.

Son güncellemede neler var?

Bike Unchained 2 APK son sürüm güncellemesinde yeni sezon büyük ödüllerle beraber başlatılmış.

Bike Unchained 2 ekran görüntüleri Bike Unchained 2 ekran görüntüleri Bike Unchained 2 ekran görüntüleri Bike Unchained 2 ekran görüntüleri Bike Unchained 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.4.0

GeliştiriciRed Bull

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi10.11.2018 - 13:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme138

Dosya boyutu 1.04 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9147

GÜVENLİKİndireceğiniz Bike Unchained 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.redbull.bike2

APK imzası: 6584c15545b1b3886eed940b7ef6ff1089327b1d

Bike Unchained 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bike Unchained 2 versiyonları:
  • 1. Bike Unchained 2 v1.8.1

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Bike Unchained 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Bike Unchained 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bike Unchained 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder